Мати тріля• Изменено 25 ноября 2024
Чому коли питаєш якусь інформацію в наших людей які закордоном, в основному так
Настроєна виїхати, підписалася на всі групи, 70% відповідей це- нащо сюди їхати,ціни космос, житла немає, роботи немає, життя впроголодь все х&рово… и т. д. Але ж самі сидять і повертатися не збираються
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ніхто нікого не судить, європейцям пофіг.
Це вас корчить від чужих грошей.
Оно поряд тема ’Що робити, якщо вибухне генератор’. Нема відповіді.
Це вас корчить від чужих грошей.
У вашому особистому світі можливо й так. Але він дуже обмежений)
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну покажіть мені ту комнату клоповнік за 8500 в місяць
Уже сняли. Но остались прекрасные койки
Адрес написать? Майоровка. Или знаете?
Можете полюбоваться чистотой
Адрес написать? Майоровка. Или знаете?
Можете полюбоваться чистотой
Борисфенка• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Навчити що?) Дурити, брехати, не платити податки?)
Навчити заробляти 10 тисяч євро в місяць і не заглядати в чужі кишені
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Що там з цінами в Києві, в Буковелі тощо?
В Киеве вам виднее
Борисфенка• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
В Киеве вам виднее
Я далеко. Але до цін на оренду в Києві ні в кого чомусь претензій нема, всіх влаштовує. То тіко Львів і Чернівці дорогі.
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так я в курсі тому і кажу вам що ви брешете, на бінгу комнати взагалі помісячно не здаються. Тому не обманюйте, або докажіть свої слова, але доказів у вас я так розумію немає, лише звіздь@ж про щападнуютридорагавсепрапала
Ниже
Кроме букинга есть олх
Там можно снять на месяц тот-же номер
Плохой из вас рантье
Кроме букинга есть олх
Там можно снять на месяц тот-же номер
Плохой из вас рантье
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Это сейчас считается круто((
Борисфенка• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А у вашому світі французам і німцям нема що більше робити, окрім як з вами щодня обговорювати обліко морале українських біженців.
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Если не смотреть в чужой карман то чужие начинают творить дичь
Под лозунгом ’смотрите в себя’
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Моя то вчиться, і саме на такій специальності, де приблизно ось так.
Але тут мова не про мою дитину, а про таких які дурять країни що їх прийняли і обирають людей в своїй країні.
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Это сейчас считается круто((
Ага, прям возмущение, негодование, а шо такое
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Эмм. А во Львове аренда адекватна по отошению к зарплатам?
Борисфенка• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Хто вас обібрав? Змусили насильно житло у Львові орендувати? Нечюткіє.
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Вам не стыдно?
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Раз ви іншого не вмієте 🤷♀️
Обращеница• 26 ноября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я знаю в яких умовах я)) в кімнаті на 15 людей я жила 3 місяці. Потім поїхала на оренду. Але нам вже натякали, що ми без дітей і щоб їхали швидше. Виплати 0. Працюю на 2х роботах з самого початку. Вночі мова. Оце по ночами я її і довчила до Б2. Допомога від країни 0 євро 0 центів. вже 2,5 роки. Все за свої. Медицина платна і дуже дорога. Податки височенні. Комуналка до 200 євро на місяць. Не думаю, що Вам гірше))
а зачем вы там так мучаетесь? Без стеба спрашиваю, просто реально не понимаю, какой смысл? Все плохо, ужасно, даже страховки нет. При том, что куча стран предоставляют намного лучшие условия.
Стигла полуниця• 26 ноября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Ну значит ребенку нужно какое-то лечение постоянное, а она отменяла врача. Или еще какие-то веские причины, просто так им смычсла нет отбирать и кормить, воспитывать... это в какой стране?
Отменила плановый профилактический осмотр у ЛОРа потому, что у них на эту дату была поездка.
Германия.
Мероприятия что-то вроде адаптационных курсов для иностранных детей. Хотя даже мне непонятно зачем они двухлетнему ребенку. Не знаю предупреждала ли она о том, что пропустит.
Германия
Германия.
Германия
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я не живу у Львові.
Борисфенка• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
А у Києві? А у Одесі? А в Берліні, до речі? Ночувала якось в готелі, 125 євро за добу. І всім пофіг, акцію протесту не влаштуєш, бо спати хочеться.
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Вам не стыдно?
Їй - ні, вона класичний представник таких винахідливих.
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Уже сняли. Но остались прекрасные койки
Адрес написать? Майоровка. Или знаете?
Можете полюбоваться чистотой
Адрес написать? Майоровка. Или знаете?
Можете полюбоваться чистотой
Звісно зняли, а може і не ставили ні коли 😂. Так це 5 тисяч за двох, де там клопи і інше? Чи скільки мало б коштувати місце в хостелі?
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
На манеже все те же
Все завидуют
Пусть страну сами защищают и гребутся
А они потом спокойно вернуться
И совесть ещё позволяет писать по зависть
Все завидуют
Пусть страну сами защищают и гребутся
А они потом спокойно вернуться
Та никада в жизни• 26 ноября 2024
Ответ дляМаю рацію
А чем 3 год особенный? Сейчас нравится?
Почитайте о кризисах эмиграции.
Сейчас я дома. Мои дети абсолютно интегрированы в общество и имеют прекрасные перспективы образования. Дети наших родных и знакомых беженцев +- довольно быстро интегрируются прямо сейчас.
Борисфенка• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Вам не стыдно?
Мені ще й має бути соромно? З якого дива? Що даром квартиру комусь не віддала?
Ви багато квартир подарували незнайомцям?
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Там тоже война и люди вынуждены бежать наь другой конец страны?
Накладні мюслі• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Раз ви іншого не вмієте 🤷♀️
Саме такого на щастя не вмію, дитину вчила іншому.
А ви якщо вмієте, то вже хоч тихенько собі радійте.
Love_Love_Love_• 26 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Ниже
Кроме букинга есть олх
Там можно снять на месяц тот-же номер
Плохой из вас рантье
Кроме букинга есть олх
Там можно снять на месяц тот-же номер
Плохой из вас рантье
Так мова йде про кімнату чи про номер в готелі?
Ви з якого регіону? Давайте погуглимо ціни на готелі у вас, чи вам тільки Львів поперек горла?
Кредитная• 26 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Там цена за койку
А вы нарошно играете в детский сад, наивно спрашивая о фото клопов?
Будто сами не знаете цены
Та никада в жизни• 26 ноября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Так и есть. Сейчас многие на АД сидят.
Сначала приехали в шоке от войны и необходимости осваиваться, учить язык, а когда окружающее стало привычным, язык подтянулся, и казалось бы, все наладилось немного, то накатило. И я сама часто думаю, что нет причин такому депресняку и говорю себе «соберись, тряпка», но не выходит.
Обязательно соберётесь. Если нужна помощь психиатра - берите, не пожалеете.