Святатабожа• 26 ноября 2024
Чи є надія що хоча б через 10-20 років рак стане легко виліковним?
Поховала батька від цього, бабусю, сестру. В сина було онко - витягнули, але тепер живеш на сторожі що повернеться.
Святатабожа
• 26 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Ви б хоча б в цій темі не гадили б. Я тільки сина витягнула звідти. Ви про евтаназію пишете. Майте серце та совість
Альфасамка• 26 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
я буду свій рак саме так лікувала
Чавонадо• 26 ноября 2024
Так. Вже зараз створено мрнк-вакцини, які здатні подолати деякі види раку. Зараз проводяться клінічні випробування.
Святатабожа
• 26 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Для чого це фарм корпораціям?
Я розумію це.. Але хочеться щоб було по іншому.. Але ..
ДелиВерка• 26 ноября 2024
Вже хіміки ж щось знайшли, Нобеля дали, що прицільно пожре тільки потрібні клітини. Може й зроблять ліки
как тебе такое илон маск• 26 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Для чого це фарм корпораціям?
А як саме вони ’ заробляють,’ на смертях?
Чому придумали ліки від гепатиту С і туберкульозу, навчились зупиняти розвиток ВІЛ.
А тут аж які страшні заробітки?
Виниловая пластинка• 26 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
я буду свій рак саме так лікувала
Аби триндіти.
Перший побіжиш хімію робити і будеш пов´язати, упрошувати лікарів хоть якось допомогти.
Звідки в тебе на інше сміливість?
вкрации• 26 ноября 2024
Можливо і вже виліковний, от тільки кому воно треба, медицина це бізнес.
Альфасамка• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А тут аж які страшні заробітки?
Ключове - зупиняти, а не лікувати.
Инстагра_мерша• 26 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Для чого це фарм корпораціям?
Так вони й будуть гроші заробляти на ліках від раку.
Ответ дляДелиВерка
Можливо.
Але ж одна з підступностей онкології що вона довго себе не проявляє.
Тут б з діагностикою щось придумати
Альфасамка• 26 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
медицина - найбільший бізнес.
АнтиТанкист• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А тут аж які страшні заробітки?
Потому что это ЗАРАЗНЫЕ заболевания, которые передаются
Ответ дляАльфасамка
Ключове - зупиняти, а не лікувати.
Оскільки ВіЛ молода хвороба, це вже величезний крок. Тепер приречені люди мають можливість повноцінно жити
Морская свинка• 26 ноября 2024
Не через 10 точно, но будет. Вон с диабетом уже проще и с другими болезнями. Дело не только в лекарствах, а втом чтобы больше изучить механизм
Виниловая пластинка• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А тут аж які страшні заробітки?
На смертях?)Вони заробляють на лікуванні раку .
Препарати вельми недешеві.
А препарати від віл, що безкоштовні?)
Препарати вельми недешеві.
А препарати від віл, що безкоштовні?)
Ответ дляИнстагра_мерша
Так їх же немає. Ліків від раку.
На чому саме вони зароблятимуть?
Альфасамка• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
цілі дні до смерті на ліках - повноцінно?
Инстагра_мерша• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так їх же немає. Ліків від раку.
На чому саме вони зароблятимуть?
Коли винайдуть, то й будуть заробляти. Фарм компанії перші хто зацікавлений у винайденні ліків від раку.
Ответ дляАнтиТанкист
І яка принципіпльна різниця фарм компаніям чи заразна хвороба, чи ні?
лаМпочка• 26 ноября 2024
наразі багато видів раку добре підлягають лікуванню. але є нюанс. поки лікуєш одне, страждає щось інше. в нашій країні це, в першу чергу, серцево-судинна система(.
на жаль, мій тато помер декілька тижнів тому не від раку, хоча він в нього був. помер від того, що організм не витримав тієї терапії. жили декілька років від інсульту до інфаркту, але зрештою, майже одночасно і мозок, і серце втомилися(. тому питання не дуже коректне.
питання в тому, коли рак і його лікування припинять вбивати людину зсередини(
Ответ дляВиниловая пластинка
Препарати вельми недешеві.
А препарати від віл, що безкоштовні?)
Препарати вельми недешеві.
А препарати від віл, що безкоштовні?)
В Україні антиретровірусної терапія безкоштовна.
Але на чорному ринку ціна цих препаратів в середньому 1000 Дол на місяць
Ответ дляВиниловая пластинка
Препарати вельми недешеві.
А препарати від віл, що безкоштовні?)
Препарати вельми недешеві.
А препарати від віл, що безкоштовні?)
Ок. Питання автора чому не придумують ліки від раку. Тобто придумали ліки - і він лікує рак
В чому хитрість фармкомпанії щоб люди вмирали від раку?
Ну і як на мене вартість лікування не дешева.
Але чи дорожча за лікування того ж гепатиту С?
Виниловая пластинка• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Терапія безкоштовна для пацієнтів, бо ліки закуповує держава, правильно розумію?
Бо виробники ліків далекі від будь-яких сантиментів.
Немає грошей?
Лягай і помирай.
Немає грошей?
Лягай і помирай.
Ответ дляВиниловая пластинка
Немає грошей?
Лягай і помирай.
Немає грошей?
Лягай і помирай.
Так, ви праві. Так чи інакше але у фармкомпанії хтось купує ці ліки.
Єдина Країна• 26 ноября 2024
сидят недалекие и несут чушь
’лекарства уже давно есть, но это бизнес’