Та никада в жизни• 26 ноября 2024
Репетитор НМТ математика, помогите разобраться
Дочь сейчас в 10 классе, имеет твёрдый средний уровень по математике, оценки 9-11. Сейчас занимается с репетитором, запрос к репетитору был подготовка к НМТ. У меня вопрос как должна проходить подготовка. Они повторяют математику с 0, т.е где-то программа с 6 класса, натуральные числа, действия с дробями и т.д. У меня вопрос это нормально или правильней идти по программе 9-10 класса, и на слабые моменты уделять больше внимания. Может репетиторы подскажут как правильно.
Ду да ду да ду• 26 ноября 2024
Треба було по-іншому формувати запит. Підготовка до нмт дійсно повторення всього і вся з 5го класу.
Треба було озвучити, що 10й клас поточна програма, а 11 клас поточна програма+´тести нмт.
Самі тести проходити раніше зими 11 класу нема.
Та никада в жизни
• 26 ноября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую за відповідь, просто мені здається що я марно плачу гроші, за цій матеріал. Але якщо виникають питання по поточному навчанні, репетиторка пояснює незрозуміле.
Пишу_граммотно!• 26 ноября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Там дуже багато нюансів. Краще повторити.
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2024
все правильно вчитель робить: встигне все повторить,якщо учениця в 10.
Ответ дляДу да ду да ду
Вибачте, навіщо повторювать все з 5 класу, якщо це може ’вилізти’ з задач 11 класу або тестів? surprise
Я б краще взяла збірник ЗНО, там складніше завдання. Тоді на НМТ дитині буде легше.
Ответ дляТа никада в жизни
Мені теж так здається, що репетирор або недосвідчений, або просто тягне час і гроші з Вас.
Якщо у дитини в школі оцінки 9-11, то 5-6 клас точно не треба! (Звісно, якщо у дитині нема там проблем).
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Скакати з теми на тему неефективно. Якщо дитина не розуміє тему розв´язування лінійних рівнянь, а це з´ясувалося в темі про квадратний корінь, то що, кидати на пів дороги квадратний корінь і займатися рівняннями? Нераціонально.
Не треба вигадувати велосипед, є програма підготовки до нмт, і методика усюди однакова: від простого до складного, а не вінегрет.
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Цей момент треба обговорити з репетитором. Можливо, він іншої думки, аніж мама, стосовно рівня знань за 5-6 клас.
Ответ дляДу да ду да ду
Але ж у дитини 9-11 балів!!!
В 10 класі - це вже дорослий підліток! Він сам знає які теми треба йому пояснити (може навіть і буде 1-2 тема з 5-6 класу), а на які не витрачати час!
Для цього достатньо репетитору скласти список всіх тем по алгебрі і геометрії з 5 класу!
Ответ дляДу да ду да ду
Не виключаю такий момент. Можливо, що у школі оцінкі завищені.
Треба дійсно спитати у репетитора. А може навіть поседіти на занятті біля дитини. Тоді мама зрозуміє чи тягнеться час (і гроші), чи навпаки: репетитор поступово проходить матеріал.
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Автор, я вам минулого разу писала, відволіклася і не дописала.
Тримайте комунікацію з репетитором і давайте фідбек. Скажіть, що на вашу думку дитина добре володіє матеріалом з попередніх класів, тому ви просите зробити зріз знань за 5-6 клас, в разі успішної здачі, ними не займатися. Пропрацювати завдання високого рівня з 7-9 класів, якщо ви впевнені в своїй дитині, або достатнього і високого, якщо трохи менше.
Запропонуйте йти паралельно поточна програма/ повторення. Це трохи геморно викладачу, але це ж інд.заняття, має йти вам на зустріч.
Аргументуйте тим, що дитина втрачає інтерес, бо занадто легко, нічого нового.
Та никада в жизни
• 27 ноября 2024
Щодо рівня знань, розумію що з дистанційним навчанням, можуть бути завишені оцінки. Після занять вчитель скидає запис уроку. Але сьогодні подивлюся на приклади завдань які є на уроці.
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Але ж у дитини 9-11 балів!!!
Я в житті бачила кардинально різний рівень знань на 10 балів :) тут грають роль вимоги шкільного вчителя, його суб´єктивне ставлення. Скоріш за все, дійсно не має сенсу мурижити 5-6 клас, але поки ми в цій темі обговорювпли, можливо, репетитор ці теми вже й прошов.
В усякому разі інд навчання тим і відрізняється від групового, що є можливість спільно з репетитором коригувати навчальний план.
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Відеозапис чи конспект? (Чисто з цікавості).
І ще: ви обговорювали з репетитором навчальний план? Чи він ділився з вами своїм баченням усно? І ще дуже важливо: репетитор надає послуги лише підготовка до нмт чи з поточною програмою також? займається
Ответ дляДу да ду да ду
Згодна! Є таке! Сама репетитор, тож стикаюсь з різними сітуаціями.
Ответ дляДу да ду да ду
А скільки років Ви займаєтесь репетиторством?
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Багатенько. Більше 10 в різних видах.
Та никада в жизни
• 27 ноября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Конспект, останній урок був відеозапис. План не обноговорювали, вважала що часу для підготовки достатньо, та і досвіду спілкування з репетиторами маю небагато. По поточній програмі, якщо є питання розбирають на уроці.
Та никада в жизни
• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Якщо не секрет, скільки платите репетитору?
Плачу 300грн 55-60 хв. Розумію що то скромно, але більше поки не можу. Розумію що в наступному році бюджет треба буде підняти заняття 2р/тиждень
Ответ дляДу да ду да ду
Багатенько. Більше 10 в різних видах.
Я вже більше 25... і чесно Вам скажу, ніяких навчальних планів я не складаю, просто не витрачаю на це час! Як показує досвід, це марно!
Готую заняття на дошці і приблизно знаю які 2-3 теми будуть наступні.
Але, якщо дитина щось у школі пропустила в поточній програмі, то терміново розбираємо цю тему (або декілька завдань), щоб потім не було ’снігового кому’.
Так, це ’пригалкі’, це не дуже зручно для мене (як Ви і написали), але якщо не розібрати поточну шкільну тему (якщо треба), то це вплине на оцінкі і особливо на оцінки за к/р.
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мені здається, ви просто не зрозуміли один одного.
Будь-яка робота виграє від систематичності. Тобто якщо поточна програма буде пропрацьована не ситуативно, а як слід, то це вам як раз заощадить гроші. Тобто репетитор теми 10 класу після повторення 9го класу, наприклад, не буде повторно проходити.
Часу дійсно достатньо, ви молодець, що подумали заздалегідь.
Та никада в жизни
• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Це дешево для 10 класу. Студентка репетитор?
Іноді краще платити дорожче, але і знань буде більше.
Так, студентка. Скільки повинен коштувати урок, та як вибрати свого репетитора. Просто репетитор коштує, наприклад 200 грн, а підготовка до НМТ вже 400, це образні числа. Підготовка дорожче
Ответ дляДу да ду да ду
А навіщо репетитор, якщо якісь теми зрозумілі? Я вважаю, що повторення (аби час і гроші тягнути) не потрібно.
Репетитор і має пояснювати те, що дитині не зрозуміло.
Ответ дляТа никада в жизни
Все вірно, так і повинно бути!
Різна складність і різний час для підготовки матеріалу. (у мене теж так)
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Все залежить від запиту, мотивації дитини і залученості батьків до процесу.
Я не мала на увазі розписаний план по годинам. Але тримати в курсі батьків, що за чим йде, яким темпом і з яких причин, треба.
Поточні успіхи - тема неоднозначна. Мені здається, я колись читала вашу думку. Дійсно, це значно підвищує мотивацію дитини, але не завжди досяжно.
Наприклад, якщо поточна тема трапеція, а дитина не знає ані трикутників, ані паралельних/перпендикулярних прямих, ну зовсім завал, то займатися поточним матеріалом - гаяння часу. Але це треба пояснювати і дітям, і батькам, а не мовчки. Хоча іноді батьків і дратує звйва комунікація :) але такі правила роботи, вибачайте.
Ответ дляТа никада в жизни
Просто частенько чула від інших, що, наприклад: ’займались рік (а іноді і більше), а результатів не було.’ То і кажуть іноді: ’що Ви хотіли за такі гроші?’
Хоча я тут не згодна: якщо хтось оцінює свій час у якусь суму, то якість послуги не повинна страждати!
Ду да ду да ду• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Репетитору слід переконатися самому, чи зрозумілі дитині теми, а це вимагає хоча б мінімального часу. Дитина може думати, що їй все зрозуміло, але насправді це не так, орієнтуватися на її слова не варто.
Та никада в жизни
• 27 ноября 2024
Ответ дляЛена Кор
Цілком згодна, якщо зараз я можу платити стільки, я розумію що мій репетитор це в більшості студент. Але з іншого предмету я плачу приблизно такі гроші, але рівень вчителя набагато вищий, просто дитина з ним займається дуже давно