Кастрюлька• 26 ноября 2024
Мозок погано працює під час стресових ситуацій
Що можна зробити з цим? Я не розумію завдання і дуже туплю. Мозок вирубається
БлинчикБезСметанки• 26 ноября 2024
У меня мозг вырубается не только в стрессовых , туплю по жизни , уже забила
Кастрюлька
• 26 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Бифрен и магний антистресс пропейте
Не допомагає
Говорю відверто• 26 ноября 2024
Ничего из такого не поможет. Каждый организм реагирует на стресс по своему. Для того чтобы снизить реакции своего организма необходимо натренировать его - постоянно поддавать такому же стрессу. Тогда организм перестроится и перестанет так реагировать
Кастрюлька
• 26 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если так стрессуете, нужно просто быть замужем за богатым
Діти та борщі не моє
Кастрюлька
• 26 ноября 2024
Ответ дляГоворю відверто
У мене навпаки, я себе починаю гризти якщо туплю і ще більше туплю
Говорю відверто• 26 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Почитайте книгу Броньований розум. Может даст ответы на ваши вопросы
Кастрюлька
• 26 ноября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Дякую
Дівка в намисті• 26 ноября 2024
Мені здається це приходить з досвідом. Я колись проходила навчання на роботу, пов´язану з стресом. Екзамен приймали викладач і психолог. Я тоді тупила і сказала,що вчила,але від стресу забула. Вони сказали,що або пагано вивчила ,або треба взяти себе в руки і контролювати ситуацію. Наступного разу здала. Ця робота була мені дуже потрібна. Зараз навпаки, саме в стресовій ситуації можу активувати розумову діяльність. Якщо я знаю,що в мене є ще час, або це не обов´язково, туплю.