НуКаНаКа• 27 ноября 2024
Чим відмити з чашки клей від етикетки?
Не на дні, а прямо на чашці були етикетки з брендом. Мочалкою тру тру, а все рівно липне палець в тому місці і губи якраз прилипають.
Мой_ужин• 27 ноября 2024
То все фігня - спирт, змивка. Звичайна олія рослинна. На вату чи серветку - дещо потерти, жодного сліду потім.
Не стесняюсь• 27 ноября 2024
Ответ дляparele
Редкая гадость, потом ещё от него попробуй все отмой)
У мене такий засіб з Аврори.
Відмінно прибрався клей від скотчу, який довго був на поверхні.
Попшикала, воно взялось піною, піну витерла. Все.
Протерла серветкою і ніяких проблем.