_Nastja_W• Изменено 27 ноября 2024

Хіміотерапія у державному закладі чи у приватному?

Добрий вечір. Турбую тільки тих, хто через це проходив. Інші, будь ласка, не відволікайтесь.

Ніколи не думала, що таке мені знадобиться, але маємо, що маємо.
Потрібна хіміотерапія (рак мол.зал.). Наразі у Дніпрі. Частина людей категорично відмовляють від держзакладів (місцеві в курсі про лікарню космічній). Так, це бюджетний заклад зі всіма якостями відношення до пацієнта. Але мене турбує 2 моменти: чи однакові препарати в онкодиспансері та у приватних кліниках? Як зрозуміти, що дозу препаратів адекватно призначили? (у фейсбуці мене немає, на афіну не попадаю).
Якщо будуть корисні посилання, пішіть, будь ласка, у приватні повідомлення.

Всім гарного вечора.
Блондинка в Законе• 27 ноября 2024
Моя свекровь проходила через химию 2 года назад.
У неё были как таблетки,так и капельницы.
Таблетки даёт государство, а сами капельницы с химией надо было покупать.
Делала в больнице на Западном
Seehund• 27 ноября 2024
Из моего опыта со свекровью даже государственные учреждения онкологии раздевают до трусов, что говорить за частников.
автор _Nastja_W • 27 ноября 2024
Дякую, що відповіли. Часники вроде разовый курс около 10т ставят. Подскажите, а ваши свекрови сколько потратили? (если это не секрет)
Сама собі лікар• 27 ноября 2024
Если можете позволить себе частную - конечно частную берите

Все гос - максимально удручающие . Я сама там, здоровая, словно заболеваю
Идууу--уууу блин• 27 ноября 2024
Пошукайте варіант попасти в НІР у Києві, лікарі дуже хороші
Лікування безкоштовно, але є препарати, які дуже потрібні для відновлення здоров´я після хімій і вони дуже дорого коштують, відновлення потім це окрема історія і на неї держава не виділяє кошти
Идууу--уууу блин• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
У подруги був інший вид, але на препарати, які були потрібні в процесі і після пішли десятки тисяч гривень (не 20000грн, а десь під 100000).
Блондинка в Законе• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
Если я не ошибаюсь,то 8 или 10 одна капельница стоила, у неё было 6 курсов.
После капельницы её всегда на сутки оставляли в больнице под присмотр, это бесплатно в госе, думаю в частной это + пару тысяч
Даю справку• 27 ноября 2024
Препарати залежать від схеми. Схеми різні, до речі.
А поговорить?• 27 ноября 2024
Девочки а в целом рмж это же не приговор? Сестра проходит сейчас это. Стадия ранняя, она проходит обследования каждый год. Поймали. Но все равно страшно
Извините что влажу
No problems• 27 ноября 2024
Якщо маєте всі обстеження, я б радила спершу взяти хоча б онлайн консультацію з грамотним хіміотерапевтом щодо призначення хімії і стратегії лікування. В Афіні багато радять Анну Хмель, з якою можна зв´язатися через Мамологічний центри в Києві, дає онлайн консультації, але є черга. Може зможете втрапити поскоріше. Я б зверталася до державної, бо зараз з НСЗУ є майже всі препарати
Даю справку• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
Так це лиш хімія, а допоміжні ліки,ще ж відновлюватися треба
No problems• 27 ноября 2024
Все одно суми, які можуть піти на лікування в державному закладі, в приватному несумісні в порівнянні. Проходжу лікування, читаю також Афіну, можу порівняти
Даю справку• 27 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
Извините что влажу
Ну мама пенсіонерка працююча, лікували в 2012(операція , 25 сеансів на прискорювачі, хіміотерапія червона 6 курсів
), зараз мамі 69років, лікували ржм 2ст, три мінуса, , секторальна резекція видалення 6 лімфавузлів.
автор _Nastja_W • 27 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
Извините что влажу
Влазьте. А хрен его знает. Статистика вроде бы хорошая по начальным стадиям. Онкологи, которые мне попадались, особо не щедры на оптимизм. Может работа такая, может люди с дермишком. Все начинали со слов, мы все будем там...Хоть бы один поддержал. Все клещами выпытывать надо. Если ваша сестра проходит лечение, очень рекомендую группу психологической поддержки ’варто жити’ (от Янины Соколовой). Не ожидала, что это оказывается работает. Сестре выздоровления и пожизненной ремиссии!
Даю справку• 27 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Згода, я в свій час моніторила опромінення, то те, що в феофанії одина процедура 900 , то в лісоді - 1500, це в 2012
Шукаю трусики• 27 ноября 2024
Маме делали операцию в Институте рака в Киеве (молочная железа), там же проходила химиотерапию. Это известное государсивенное медучреждение, поэтому мыслей о частной клинике даже не возникало. Препараты, капельницы - бесплатные. Препараты были и украинского, и румынского, и немецкого производства.
Доктора тоже хорошие, но задерганные, так как очень много пациентов.
Но все госбольницы разные. Не исключено, что в Днепре лечение отличается.
Швендяю містами• 27 ноября 2024
Сейчас знакомый проходит курс химии в гос. Учреждения Николаев, многие препараты бесплатны( волонтерство) , остальное сам докупает .
Весела моль• 27 ноября 2024
Мама мужа болела, 70% платно, пол года лечили, всё равно не спаслась ((
hrystia• 27 ноября 2024
Автор, Вам бажаю здоровʼя ❤️
У ФБ є група «Афіна. Жінки проти раку». Вона закрита. В ній дівчата діляться досвідом. Впевнена, знайдете багато корисної інформації.
Лачи• 27 ноября 2024
З власного досвіду - клініка Спіженко , детальніше - пишіть в приват
автор _Nastja_W • 27 ноября 2024
Дівчата, дякую всім, хто зі мною поспілкувався. Всім миру та здоров´я.
Я сподіваюсь, що кожна до 40 років робить узд молочних залоз, а після 40-мамографію. Якщо ні, дууже прошу, виділить на це час та гроші.
автор _Nastja_W • 27 ноября 2024
Ответ дляhrystia
Автор, Вам бажаю здоровʼя ❤️
Дякую!
Пи Пи Пилюля• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
Що більш інформативно,узі чи маммографія,з вашого досвіду (після 45 р).
А поговорить?• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
А як ви дізнались? Що вас турбувало? Ви не проходили обстеження щорічно?
автор _Nastja_W • 27 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
в мене шарик маленький був. Зробила узд-все показало. Але мені 36, після 45-мамографія. Доречі, по напрвленню від сімейного-безкоштовно (навіть у приватних медцентрах, їх перелік потрібно погуглити)
Губи до вух• 27 ноября 2024
Даруйте, але і ради Афіни я б зарегилася на Фб. По раз там купа ініт корисної, у мене в сім´ї три типи онко, серед яких немає рмз, але й то користі від тієї групи було багато. Я б вибирала державну, якщо потім ще ьаргети знадобляться . То точно платно. Усе, що можна отримувати безкоштовно, треба брати. Не ок Дніпро - їдьте в інше місто, за ел. напрпвленням можна вибирати і не свою область
Пи Пи Пилюля• 27 ноября 2024
Місяць назад робила операцію ( не онко),по направленню,все безкоштовно в державній лікарні.Зараз ,наче ,краще фінансіруються лікарні,ніж до війни.
Перша скрипка• 27 ноября 2024
Автор,успішного Вам лікування!
Ви справитесь!
автор _Nastja_W • 27 ноября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Автор,успішного Вам лікування!
Ви справитесь!
Дуже Вам, дякую!
Непогодка• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
Не переживайте так раньше времени. Жена коллеги ещё перед войной с таким диагнозом химию делала в государственной, в этой же мама подруги делала (это в Сумах, и у нас онкодиспнсер далеко не топчик). Обе уже проперированы и прогнозы хорошие. Жена коллеги правда раз в пол года Сейчас в Киев ездит на какой то дорогой укол, кажись 10 тыс грн стоит. Сейчас у бывшего мужа рак прямой кишки обнаружили. Проходит лечение во Львове. Говорит что абсолютно все бесплатно и очень всем доволен. Сказали сами же врачи по Львове, что нет смысла в частной.