Добрий вечір. Турбую тільки тих, хто через це проходив. Інші, будь ласка, не відволікайтесь.
Ніколи не думала, що таке мені знадобиться, але маємо, що маємо.
Потрібна хіміотерапія (рак мол.зал.). Наразі у Дніпрі. Частина людей категорично відмовляють від держзакладів (місцеві в курсі про лікарню космічній). Так, це бюджетний заклад зі всіма якостями відношення до пацієнта. Але мене турбує 2 моменти: чи однакові препарати в онкодиспансері та у приватних кліниках? Як зрозуміти, що дозу препаратів адекватно призначили? (у фейсбуці мене немає, на афіну не попадаю).
Якщо будуть корисні посилання, пішіть, будь ласка, у приватні повідомлення.
Всім гарного вечора.
Ответ дляНепогодка
Не переживайте так раньше времени. Жена коллеги ещё перед войной с таким диагнозом химию делала в государственной, в этой же мама подруги делала (это в Сумах, и у нас онкодиспнсер далеко не топчик). Обе уже проперированы и прогнозы хорошие. Жена коллеги правда раз в пол года Сейчас в Киев ездит на какой то дорогой укол, кажись 10 тыс грн стоит. Сейчас у бывшего мужа рак прямой кишки обнаружили. Проходит лечение во Львове. Говорит что абсолютно все бесплатно и очень всем доволен. Сказали сами же врачи по Львове, что нет смысла в частной.
Спасибо.
Вы даже не представляете, как воодушевляют эти истории!
Борець за гаманець• 27 ноября 2024
Протоколы одинаковые. Препараты одинаковые. Только отношение разное. Но в гос у них огромный опыт. Моей свекрови помогла бесплатная химия, на 3 стадии рака лёгких, а он лечится хуже,чем рмз
Борець за гаманець• 27 ноября 2024
Ответ для_Nastja_W
Дівчата, дякую всім, хто зі мною поспілкувався. Всім миру та здоров´я.
Я сподіваюсь, що кожна до 40 років робить узд молочних залоз, а після 40-мамографію. Якщо ні, дууже прошу, виділить на це час та гроші.
Більш того,це безкоштовно. Я роблю. І Вам дякую що пишете.
Кудесница_с_пургеном• 27 ноября 2024
Ответ дляНепогодка
я в цьому році лікувала сина в онкології у Львові, правда це не доросла, а дитяча лікарня, але підтверджую - все абсолютно безкоштовно. Опромінення проходили в дорослій лікарні - теж безкоштовно. Оперувались в Ужгородській нейрохірургії - теж безкоштовно (лише фонд лікарні щось біля 5 тисяч грн, офіційно через банк на реквізити лікарні). Але з огляду на лікарню, рівень допомоги та відношення - я би й 10 не пожалкувала.
Сосиска_Втесте• 27 ноября 2024
У залежності від вашої імуногістологіі та поширеності метастатичного процесу, наявної мутації - вам буде запропоновано один із варіантів лікування відповідно до міжнародних протоколів. Ви самі їх можете переглянути і впевнитися у правильності запропонованого лікування. Державні заклади надають ліки безкоштовно, якщо ці ліки є в наявності. Наявність ліків перевіряєте на сайтах онкодиспансерів. З власного досвіду, все що можете отримати безкоштовно - беріть. Боротьба з РМЗ довготривала і тому на початковому етапі лікування витрачати кошти на те, чим і так забезпечує держава - не варто.
Попадалочка• 27 ноября 2024
Свекруха хімію приймала в Києві в Інституті Раку, там і оперувалася, променеву в Інновації
Теж РМЗ
Сосиска_Втесте• 27 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
Девочки а в целом рмж это же не приговор? Сестра проходит сейчас это. Стадия ранняя, она проходит обследования каждый год. Поймали. Но все равно страшно
Извините что влажу
На ранній стадії величезні шанси ввійти в пожиттєву ремісію. Але РМЗ має різні типи і види, від них і залежить загальних прогноз. Найбільш вивченими і тими що піддаються лікуванню - є Люмінальні (гормональні) РМЗ, гірші в плані прогнозу гормональний херпозитивний, херпозитивний або ж тричі негативний. У будь-якому разі потрібно обовʼязково робити розширену панель мутацій та самостійно вивчати питання, аби бути в курсі новітніх підходів у лікуванні.
Бабо-лебідка• 27 ноября 2024
Дуже рекомендую Харьківський онкоцентр. Раніше був жах але зараз дуже все змінилося. Безкоштовно і операціі і хімія. По бажанню даєте спасибі лікарям. Ніхтотнічого не вимагав. Хімія у тата зараз Безкоштовно. Тільки трохи для підтримку купуємо
Сосиска_Втесте• 27 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Якщо маєте всі обстеження, я б радила спершу взяти хоча б онлайн консультацію з грамотним хіміотерапевтом щодо призначення хімії і стратегії лікування. В Афіні багато радять Анну Хмель, з якою можна зв´язатися через Мамологічний центри в Києві, дає онлайн консультації, але є черга. Може зможете втрапити поскоріше. Я б зверталася до державної, бо зараз з НСЗУ є майже всі препарати
Хочу плюсувати за Анну. Після відʼїзду Комісаренко, вона мабуть єдина, котра аналізує вцілому кейс. Перш ніж йти на хімію - варто взяти думку Анни чи взагалі хімія показана за наявних показників імуногістологіі. У нашому конкретному випадку хімія лише б нашкодила та не була ефективною.
Губи до вух• 29 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Місяць назад робила операцію ( не онко),по направленню,все безкоштовно в державній лікарні.Зараз ,наче ,краще фінансіруються лікарні,ніж до війни.
краще з 19 року, даруйте, але це таки реформа Супрун (як би хто не намагався на цьому спекулювати), просто система ел. направлень впроваджується не одним порухом. тому от тільки-тільки запроаювала більш=менш рівномірно. І, також даруйте, якщо ком уне пожобається, її намагалися саботувати і забуксувати. Але оці безкоштовні операції, хімієтерапії та ін. це таки реформа супрун. Так вийшло, що перше серйозн лікування онкології ми розпочали в 19 році, тому спостерігала це все буквально по роках
Губи до вух• 29 ноября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
до речі, тепер навіть аналіз на мутації можна безкоштовно зробити