АсобеннАя• Изменено 27 ноября 2024
Соплі з носа другий день- чи виводити дитину на вулицю?
2 роки
Пліснявілий сир• 27 ноября 2024
Конечно выводить, если нет высокой температуры. Свежий воздух всем полезен
АсобеннАя
• 27 ноября 2024
Ответ дляМрію про космос
Да, выводить. Почему нет?
Мені здається що мороз прогресує соплі
Партизанка• 27 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Мені здається що мороз прогресує соплі
Виводьте ненадовго, якщо нема складнощів з тим що спітніє, не працює ліфт. Мороз працює як судинозвужуюче.
У мене соплі на вулиці я ’ губляться ’. Так і ходим на вулицю на 2-3 день хвороби ’ загубити соплі’. Все пояснюється тим, що на вологості полегшується дихання , відкладає ніс і густі соплі після і на самій прогулці можна видути з самих глибин. А тепло і приміщення більше затягує і закладає.
НеГолосую• 27 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Мені здається що мороз прогресує соплі
Якщо у вас великий приватний будинок, то провітрювати і можна вдома ще потримати. У нас тісно. Я свого лише з температурою не випускаю. А просто соплі у нас всю зиму. То закінчаться, то вже знову рікою. То що, до весни вдома сидіти?