Тут как тут• 28 ноября 2024
Як помиритись з чоловіком, якщо дура? Допоможіть, дуже погано
Дуже подобалась одному чоловікові, залицявся, кликав на побачення, я крутила носом.
Послала його, демонстративно лише з ним не говорила (працюємо разом).
Він два тижні ображався, потім почав ігнорувати у відповідь, теж демонстративно (не говорить тільки зі мною, навіть не вітається)
І тут я зрозуміла, що повна дурепа. Ні, у мене не зʼявились до нього почуття, просто якось не по-людські..
Він видно, що досі ображається, отже я досі подобаюсь.
Що робити, які слова підібрати? Не знаю, що мені в голову ударило…
Грушки-яблочки• 28 ноября 2024
Хах, сколько вам лет? То, что он обижается, не означает, что есть до сих пор чувства. Просто вы и правда поступили, мягко говоря, по свински
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Той, кому байдуже, не буде заходячи до кабінету вітатись по іменно з кожним, крім мене
Просто сказати ʼдобрий деньʼ не можна, бо ще подумаю, що це до мене))
І той, кому байдуже, не буде ігнорувати, коли я говорю
Завжди з рушником• 28 ноября 2024
Почему не отказать по-человечески,а посылать?Зачем?В чем он виноват,что понравилась (мягко скажем не очень умная и воспитанная) барышня?
Завжди з рушником• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Я могу,просто умер человек для меня и всё)Не обольщайтесь
Грушки-яблочки• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Так вы его обидели, и даже можно сказать, что оскорбили. Он просто отзеркалил вас. Или по вашей логике можно сказать, что у вас были чувства к нему, поэтому игнорировали его?
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Так, були
Я це тільки зараз зрозуміла
Доктор Хаос• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Так, були
Я це тільки зараз зрозуміла
а почему вы это сделали?
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
Залиште людину в спокої, хай нормальну собі знайде
Пізно, я хочу бути з ним
Завжди з рушником• 28 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
а почему вы это сделали?
Ответ в названии поста))
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
а почему вы это сделали?
Він ну дуже навʼязливий був, мені буквально не давали дихати
Я довго без стосунків і не звикла до такого
Тоска в носках• 28 ноября 2024
Ну все предсказуемо - вы видели его симпатию и решили, что можете себе позволить подобные выбрыки. Вероятно, были уверены, что вам это сойдет с рук. Теперь просто ощущение упущенной возможности да и все.
Не уверена, что он вам нужен, просто вы не видите желаемой реакции и беситесь.
Если считаете, что у вас все прям настолько взаимно, то поговорите с ним за чашкой кофе и выясните все.
Взрослые люди ж (я надеюсь).
Доктор Хаос• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ми для чого його посилати?
пєрєдоз совєтчіци. тут же пишуть, шо закоханий чувак з-під землі дістане і всяку муть перенесе. от це було перше випробування
Грушки-яблочки• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Пізно, я хочу бути з ним
Очень мало вероятно, что он хочет быть с вами
Техпаспорт на медузу• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Ви ж так само робили по відношенню до нього. Але кажете Вам на нього байдуже
Доктор Хаос• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
хрєна сє перспективи у вашоі парочки. хоч на прєзіках не економте
Доктор Хаос• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Пізно, я хочу бути з ним
звучить як вирок
біжи, чуваче!
Молода і нерозважлива• 28 ноября 2024
І ці люди працюють на роботі, виконують якісь завдання, можливо навіть важливі))
Доктор Хаос• 28 ноября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
і на вибори ходять.
страшно жить, як страшно жить
Бесбардак• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
А зачем вы его за нос водили до этого? Взрослая женщина, вели себя как подросток
Кто крайний?• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Пізно, я хочу бути з ним
хіба геть дурний буде, якщо зв’яжеться з вами
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Так що мені сказати йому?
Бесбардак• 28 ноября 2024
Ответ дляТут как тут
Так що мені сказати йому?
Та не трогайте его. Когда вы его посылали, вы ж не думали про его чувства. Чего теперь сохнете? На повышение пошел? Перспективный кадр?)
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Так, дізналась зарплату 😂
Кто крайний?• 28 ноября 2024
Ответ дляДоктор Хаос
звучить як вирок
біжи, чуваче!
ага)))) теж згадала ’я - ваш вирок’
Тут как тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Я не думала, що йому буде неприємно
Кто крайний?• 28 ноября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
вони ще й голосують, розмножуються