НаБалКоніХодять• 28 ноября 2024
Результат вказує на наявність Y-хромосоми
Дівчатка , по Ніпт . Хто в мене ?? Результат вказує на наявність Y-хромосоми
Настасья Пицун• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ну є дуже відомі лікарі , погугліть
И что? Не можете написать фамилию ? В чем тайна?
НаБалКоніХодять
• 28 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Та нема тайни , ну вище вже 2 рази писала , не уважно стежите за темою
Настасья Пицун• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я не думала , що ці лікарі помиляються . До Краснова вже записалась , тепер не спокійно якось . Головне щоб дитина здорова була , стать то таке .., але ж цікаво
УЗИ он делает очень хорошо, я первый скрининг делала в Исиде, потом узи у Пидченко и Краснова. Потом все дальнейшие узи делала у Краснова, он лучше всего смотрит, долго и нудно
НаБалКоніХодять
• 28 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я записалась до Краснова, звісно якщо людину хвалять стільки людей , значить дійсно профі
Невидимка Майя• 28 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
В маленьком городке на Закарпатье. Такие были обстоятельства. Но отправляли то анализ в Киев…
Я питала назву лабораторії)
Соня-сонятко• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Омг , ще і таке буває … тепер я якось переживаю 😱 бо генетику я повірила
і що, як не дівчинка, то не будете народжувати?
НаБалКоніХодять
• 28 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Та буду і люблю я дитину любої статі . Але воно якось дивно , коли тобі кажуть 100% дівчинка , потім по аналізу хлопчик . Я зраділа , що перший , що другий раз
Соня-сонятко• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
грамотний узист ніколи не скаже ’на 100%’ на такому терміні. Пізніше на 100% видно, якщо у хлопчика водянка яєчок
НаБалКоніХодять
• 28 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
А навіщо тоді конвертик видають ?
Соня-сонятко• 28 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А навіщо тоді конвертик видають ?
любі Ваші прихоті за Ваші гроші))))
НаБалКоніХодять
• 28 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
любі Ваші прихоті за Ваші гроші))))
Ой це точно 😂
Ответ дляНастасья Пицун
У меня в 12 недель Пидченко ошибся
И в 12,5 Краснов за ним следом
Сказали оба девочка
Был увеличен воротничек на скрининге,
Краснов измерил 2,6 а пидченко 2,2 с разницей в день
Сделала биопсию хориона, Мальчик
А и еще перед этим была в Исиде, тоже сказали девочка
И в 12,5 Краснов за ним следом
Сказали оба девочка
Был увеличен воротничек на скрининге,
Сделала биопсию хориона, Мальчик
Тут были ваши темы,да ? По поводу ворот пространства? Вы уже родили? 😊
Настасья Пицун• 29 ноября 2024
Ответ дляmamalu
Да, были:)
Неа, 39 недель, жду)
Единорог_помог• 29 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Да, были:)
Неа, 39 недель, жду)
Легкой встречи с малышиком💛
НаБалКоніХодять
• 29 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Да, были:)
Неа, 39 недель, жду)
Вам ще трішки , легких пологів . Я теж дуже надіюсь все ж таки , що узіст помилився , так сильно я хочу хлопчика 🩵
Единорог_помог• 29 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Конечно ошибся😊откуда еще нипт взял у вас мужскую хромосому? Она у вас нашлась ,только потому что у вас там мальчишка💙
Настасья Пицун• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Легкой встречи с малышиком💛
Спасибо большое🎈
Настасья Пицун• 29 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Спасибо большое
Я думаю будете рады ребенку, а девочка или мальчик, уже как получится)))
НаБалКоніХодять
• 30 ноября 2024
Все ж таки НІПТ в мене вірний , зробила повторне узі , підтвердили хлопця 🩵