Пожмаковна• 28 ноября 2024

В яких мiсяцях найнижчий рiвень води в Тисi ?

Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Перевірте і нам розкажіть
Fresh• 28 ноября 2024
її охороняють краще за російсько-український кордон, там стільки дронів, що без шансів
Тарабарщина• 28 ноября 2024
А якими тропами можна туди добратися і не зустріть тцкашника десь на виїзді з києва і т.д?
Кракадэ• 28 ноября 2024
Ответ дляТарабарщина
Ніякими
Перекус беру завжди• 28 ноября 2024
В интернете можно найти эту информацию
Но думаю, что она вам не понадобится уже. Раньше нужно было это делать, когда ещё так не охранялась она
Анонимарик• 28 ноября 2024
Продам маскувальні костюми овечки і дельфінчика. В наявності усі розміри до 70-72.
Дева Мария• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Возьму акулу и крокодила
Вредняжка• 28 ноября 2024
Однокласник втік через ліс.
Слава Богу живий, але то було рік тому.
І друзі його так зробили.
Тиса все ж стрьомно.
Дева Мария• 28 ноября 2024
Так наши погранцы уже и в румынии встречают
Фрикаделька• 28 ноября 2024
Тусуйтесь в Києві біля дорогих магазинів і ресторанів, там самі низькі шанси бути заміченим
Анонимарик• 28 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Возьму акулу и крокодила
Ок, бронюю.
Візьміть ще жирафчика і слоненятко, щоб непомітно до річки підійти.
Дева Мария• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ок, бронюю.
Костюм елочки
Кумася• 28 ноября 2024
В районе Кучурган неглубоко,но ловят часто.
Однозначная• 28 ноября 2024
ви запізнились. Ось що пише іі
Рівень води в річці Тисі залежить від сезонних кліматичних умов, зокрема від танення снігу, дощів та випаровування. Найнижчий рівень води в Тисі зазвичай спостерігається в літні та осінні місяці, особливо в серпні-вересні.
Точная копия плова• 28 ноября 2024
Спитайте у прикордонників вони точно знають)))
БезПаспортаНеПродаю• 28 ноября 2024
У Бутусова на Цензоре бывает оперативная съемка с беспилотника, как ловят. Просто посмотрите и очените можно ли это вообще без сговора сделать. Как по мне - нельзя.
Педиатор_я• 28 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
На стороні Румунії,яким чином?
Педиатор_я• 28 ноября 2024
Я думаю,що є люди які переводять за гроші лісами, тільки треба знати де їх знайти
Аноним ФЕЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
+1, і нащо та Тиса, ось лайфхаки
Кудрицький сховав за кордоном двох менеджерів ’Укренерго’ від розслідування НАБУ
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/bereza-kudricki...
Народний депутат від партії «Слуга народу», блогер Олександр Куницький втік з України,
https://zaxid.net/news/
Джокер: Власник Telegram-каналу, який пов´язують з ОП, знявся з військового обліку -https://gazeta.ua/articles/life/_vlasnik-telegramk...
фрау Гітта• 28 ноября 2024
Явно же летом. Весной снег тает и уровень высокий
Астановитесь• 28 ноября 2024
Жила прям рядом с тисой. Все зависит от времени года и количества осадков.