Пффф 100%• 29 ноября 2024

Запокійливе для підлітка, дуже нервує через школу

Дитина в 11 класі.
Вчителя завжди до неї гарно відносились, але в цьому році донька стала гірше вчитись, бо багато часу приділяє підготовці до НМТ.
Вчителі стали насідати та дорікати. Вона на це дуже білісно реагує, нервує, жаліється мені. Ми за оцінки на неї ніколи не сварились, їй самій подобалось гарно вчитись і отримувати відзнаки. Але навантеження дуже виросло і вже на 10-11 абсолютно по всім предметам не витягує. І почався прессінг. При цьому тим, хто не вчився ніколи гарно, ніколи нічого не кажуть. Ії кожна манька майже на кожному уроці має тикнути, що ось Петрова скотилась з відмінниці, ай-ай-ай ,як негарно.
автор Пффф 100% • 29 ноября 2024
Ответ дляПешеходик
авторе, тут питання комплексне. дитина, в принципі, вмотивована, але, скоріш за все, з комплексом відмінниці. маю таку саму вдома.

що робимо? відвідує психолога, говорить з ним про те, чому 1) знецінює свої хороші стабільні результати (не завжди відмінні), 2) в найбільший і єдиний пріоритет поставила шкільні результати, 3) коли голова зайнята іншим (проєкти, хлопці, поїздки-конкурси тощо), то навчання відходить на другий план і від цього ніхто не страждає дуже. грамотний спеціаліст за короткий час може направити дитину в потрібному напрямку. принаймні, в нас є дуже позитивні зрушення (реакція на дуже схожі зауваження стала більш спокійною і врівноваженою, донька навчилася відповідати, що в її добі теж лише 24 години, і вона має встигати нормально спати, їсти, гуляти і взагалі дихати, що вона не прагне бути кращою скрізь а лише в тій сфері, яка їй до душі і т.д.). результат з боку дорослих теж видно - на неї припинили ’насідати’ з олімпіадами і різноманітними конкурсами для школярів, вона бере участь лише там, де їй цікаво. з деякими вчителями вона сама відверто поговорила і повідомила, що хоча предмет і цікавий, але свого майбутнього разом з ним вона не бачить. сказала, що буде виконувати завдання в тому обсязі, в якому вона може це робити без шкоди для свого здоров´я. дехто був дуже здивований, що вона це сказала напряму. здебільшого пішли на зустріч і попросили на майбутнє, якщо вона не встигає чи щось не може виконати добре, але хотіла б отримати вищий бал, то завжди є варіанти.
вважаю, це набагато корисніше буде їй в житті, ніж заспокійливе. діалог, аргументація, спокійний тон з повагою і вміння домовлятися;-)
Дякую, ось так приблизно я їй пояснюю, але вона все одно нервує.
Пешеходик• 29 ноября 2024
Ответ дляПффф 100%
мої пояснення моїй доньці теж не допомогли. може - не переконливо, може - просто не тими словами і не в той момент. якщо чесно, то я від психолога такого ефекту не очікувала (в позитивному сенсі). тому і раджу Вам такий варіант спробувати. здорових нервів - Вам і Вашій доньці. хай школа залишиться, все ж приємним спогадом)
Безлім на все• 29 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
А що таке легесенькі заспокійливі?
ЛІкар порадив Анксіомедін по 1к на ніч
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
та ладно, наче тільки у вас діти в школах вчаться
ОНУКИ)))
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
ОНУКИ)))
в мене теж і як показує практика, якщо ти з самого початку не дасиш зрозуміти, що твоїх дітей обіжати не можна то можуть бути варіанти
а можуть і не бути... є і нормально все, рівно
Мадам Тю-лю-лю• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Пусть перейдет в Оптиму. Мы сделали это за один день. Дочка доучилась спокойно, прямо идеально, подготовилась к зно.
Згодна
Така сама ситуація була у сина. Йшов на медаль і вчителі насідали. А син хотів готуватись спокійно до зно (2021).
Дарма не перевівся в оптіму. Тільки нерви потріпав, зно здав гарно, але хотів на премію витягнути. Ці уроки заважали.
А атестат все одно при вступі був не потпібен, як і медаль яка просто лежить
автор Пффф 100% • 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Скажіть будь ласка ви перейшли у другому семестрі 11 класу? Як отримували атестат? Вам поштою висилали чи ви в Києві особисто забирали?
В дитини прям істерика була на вихідних, не хочу йти до школи після канікул, переведи мене в оптіму.
Ми знаємо про цю школу, бо вона брала там послугу слухач під час ковіду.
So_so• 02 декабря 2024
Ответ дляПффф 100%
В ноябре в 10 кл. Аттестат в Киеве получил наш дедушка. Там всё отлично организовано и нам потом нужна была справка на английском языке о часах по каждому предмету, так наша первая школа её рожала три недели, а Оптима за день дала.
Спокойно переводите, пусть ребенок расслабится и занимается тем, что ей важно
автор Пффф 100% • 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Дякую