Хи хи, ну ну• 29 ноября 2024
Теплые колготы в Авроре по скидке на ЧП
С имитацией капронок, внутри на флисе бежевом. На Али такие дороже сейчас. Стоили 279 грн, сегодня 194 грн. Может кому нужны)
БлинчикБезСметанки• 29 ноября 2024
В том году не брала такое, так с циститов и простуд не вылезала, еще и ноги крутило от переохлаждения
Хи хи, ну ну
• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
На сайті нема в наявності
Зарегайтесь, выберите город и вам должно показать в каких магазинах есть. У меня показало в наличии и можно купить. Но я просто зашла в свою Аврору и они там были все размеры.
Вчителька з мікрорайону• 29 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ооо дякую за пораду
Хи хи, ну ну
• 29 ноября 2024
Ответ дляFashion4
А я в Еве купила такой же фирмы 200 ден за 129 гривен
Внутри на флисе?
Хи хи, ну ну
• 29 ноября 2024
Хи хи, ну ну
• 29 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ооо дякую за пораду
И в приложении можно посмотреть в каких магазинах вашего города они есть.
Сірничок• 29 ноября 2024
Ответ дляОлечка79
Дочь такие покупала в Авроре , они очень быстро берутся катышками
в мене вони другий рік , катишок немає , навіть не розумію , як вони можуть там взятися
Сірничок• 29 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Судя по сетке маломерят
так маломірять , на розмір точно
АБВГДейка• 29 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
У меня не показывает в каких магазинах есть, расскажите где смотреть
Акуна_Матата• 29 ноября 2024
Рятівник Малібу• 29 ноября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Кондиціонери для білизни Тезорі зараз по акції - 94грн, Хамам купила
Дивлюсь на ці кондиціонери, підкажіть вони працюють як ароматизатор, чи дають ефект пом´якшення тканини.
Хочу щось пом´якшувальне для банних рушників.
Акуна_Матата• 29 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
рушники в мене сушка сушить, тут не підкажу, але пахне дуже приємно)
Секс-Бомба• 29 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Сделала, нет в наличии
Рятівник Малібу• 29 ноября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
і як рушники після сушки, вони м´якіші, ніж сушити дідовим методом на відкритому повітрі?
Акуна_Матата• 29 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
вони ніжні і м´які
А я кумедна• 29 ноября 2024
ці колготи дуже теплі, просто нелюдськи (я кожного разу, як вдягаю їх, жахаюся, хоч би не забути вдягти спідницю, бо за інших обставин вона була б для тепла, а з аврорськими колготами - лише про людське око) і гарно виглядають на нозі, звісно, не заприсягнуся, що на повних ніжках це буде так само гарно, як на худих, але ж гарно, не кошлатяться, бо за своєю суттю це флісовий чохол, вкритий звичайними напівпрозорими колготами, і це їх вразливе місце - верхня оболонка рветься, хоч з взуттям і педікюром все гаразд, ще з недоліків те, що фліс тільки до кісточок, а сама стопа не утеплена, і ще невдало сконструйована верхня частина, її крій - на худому тілі як торба, не обтягує, не прилягає