Чижик Пижик• 29 ноября 2024
Чоловік хоче звільнятись з роботи через сварку. Як його вмовити залишитись?
Дівчата, я просто зараз готова будь-кого порвати.
Знайшов чудову роботу, зарплата, до дому недалеко, до дитсадка, йшов на підвищення.
Вчора приходить - я звільняюсь. Чого, питаю.
І він мені розказав, що йому важко і його мучить те, що з ним перестала говорити якась колега, з якою вони навіть не повʼязані роботою!
Це ж треба до такої дурні додуматись!
Дівчата, він налаштований дуже рішуче, а я не розумію, через що така реакція. Колектив із 100 людей, а він через одну вирішив звільнитись.
Це ж треба до такої дурні додуматись!
ЯкаКраля• 29 ноября 2024
Если его буллят в коллективе, пусть уходит, а что делать?! Терпеть?! Потом онкологию лечить, проще найти что-то другое
Муркамурковна• 29 ноября 2024
автор, беріть чоловіка за руку і завтра на роботу, шукайте ту сотрудніцу і очну ставку їм...
нехай розказують як шо і чого ваш муж звільнітись хоче
не залишайте це на призволяще
Розбещена цяточка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ага, особенно сейчас, прямо очень просто. Найти хорошую работу мужчине призывного возраста.
Чижик Пижик
• 29 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Не добивайте мене
Там компанія ще й бронює…
Чумацький Шлях• 29 ноября 2024
У мого чоловіка була ситуація 1в1. Залишився бо я попросила . Конфлікт усугубився. Потім його не підвищили . Потім він таки пішов .
Через місяць знайшов роботу із зп вдвічі вищою , ніхто мозг не парить , працює онлайн .
Попередню роботу згадує з жахом
Чижик Пижик
• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Попередню роботу згадує з жахом
Так там проблема лише в одній людині!
Розбещена цяточка• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так там проблема лише в одній людині!
Он вам не все рассказывает явно. Не может муж ваш увольняться из-за одной коллеги, которая с ним не разговаривает. Видимо был какой то серьезный конфликт. Вы не в курсе просто.
Гравіцапа• 29 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Або його зільніють, а він не хоче про це казати
Чумацький Шлях• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так там проблема лише в одній людині!
Так само . Одна якась дівчина , яка сказала начальнику що мій її ігнорує . А вона мала якісь кружки робити з індивідуальним дизайном під кожного працівника , а мій чоловік не знав і не хотів обирати той дизайн . А потім начальник викликав і запитав чи є у нього проблеми з спілкуванням з протилежним полом . Якась ідіотська ситуація висосана з пальця . І такий результат що ппц
Розбещена цяточка• 29 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Кстати да, может быть. Ну или были какие-то отношения нерабочие так сказать) или намечались. Но тогда врядли муж бы упоминал коллегу. Хз.
Чумацький Шлях• 29 ноября 2024
Ответ дляГравіцапа
Доречі так . Мій відчував що його будуть задолблювати поки не звільниться . Це відчувається в колективі .
Чижик Пижик
• 29 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Вона працює у підтримці іт, а він - у відділі продажів.
Вони по роботі ніяк не пов’язані
За його словами, вона просто почала його ігнорувати
Вони по роботі ніяк не пов’язані
В кого тако було• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Не добивайте мене
Там компанія ще й бронює…
Такому сміливцю бронь не треба) Дружині таке сказать. Походу, він вже до всього готовий)
Розбещена цяточка• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Вони по роботі ніяк не пов’язані
И он такой ’все, Катя со мной не разговаривает, я увольняюсь’) вы в это верите?
Чижик Пижик
• 29 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Так
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так
ви виховательна в яслях і зараз питаєтесь примирити васю і катю?) які грались в айтішніка і продажніка?
Ищу Аленя• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так
Ну тоді точно треба їй дзвонити...
Або краще одразу на роботу йдіть...
А то ж дітки сваряться треба помирити😁
Або краще одразу на роботу йдіть...
А то ж дітки сваряться треба помирити😁
Щас ухожу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Так не знаю, чи не хотів? Ситуація дійсно ідіотська, ваш чоловік проігнорував колегу, якій дали завдання, так собі вчинок, якщо чесно
Цікавий писочок• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Вони по роботі ніяк не пов’язані
ну ок, він сказав. але ви реально в це вірите?
сою не люблю• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Вони по роботі ніяк не пов’язані
Пазл не складається, вони ж не пов´язані ніяк, яке йому діло до її ігнору.