Країна мрій• 29 ноября 2024
Бухгалтер орендаря хоче на мене перекласти свою роботу? Я здаю приміщення
Каже зробити їй акт звірки за всі 2 роки оренди приміщення
Здаю це приміщення вже 15 років і оце перший бухгалтер який таке просить
Це ж її робота? В договорі нічкої інфи про акти звірки немає
Чи зробити просто виписку з банку про надходження від них коштів?
Дякую_аж_підскакую• 29 ноября 2024
Якийсь дивний ви бухгалтер.
Ви робите звірку з своє сторони вона зі своєї. Обмінюєтесь актами
Дуболом• 29 ноября 2024
в 1с и других учетных программах это дело 1 минуты, у вас, я так понимаю, нет программ?
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляДуболом
Навіщо мені та програма
Я отримаю лише 1 платіж в місяць
Я ж не бухгалтер який кожного дня в ній працює
Я отримаю лише 1 платіж в місяць
В гости звали?• 29 ноября 2024
Поднапрягитесь уж, выделите 30 минут на выписку из банка и составление акта. Неужели это такой невыносимый труд? За 2 года спокойной жизни с ежемесячной оплатой.
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я взагалі не знаю як робити той акт
В гости звали?• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я взагалі не знаю як робити той акт
Так и скажите бухгалтеру, пусть даст Вам ’козу’, шаблон, а Вы заполните.
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Якийсь дивний ви бухгалтер.
Я не бухгалтер
Дуболом• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я взагалі не знаю як робити той акт
так ей и скажите, она может и не в курсе дела. Табличка это такая в дебете ваша реализация, по кредиту ее платежи.
Жінка з перцем• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я не бухгалтер
Так знайдіть бухгалтера, оплатіть йому роботу і він все зробить
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Навіщо? В мене в договір не йдеться про акти звіряння
Нехай вона його сама складає- я підпишу
Жінка з перцем• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Нехай вона його сама складає- я підпишу
А податки ви платите? У вас в договорі це прописано?
Соня-сонятко• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Навіщо мені та програма
Я отримаю лише 1 платіж в місяць
вы сдаете как физлицо?
Соня-сонятко• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Нехай вона його сама складає- я підпишу
вы хоть читайте, шо подписываете. подпишете, что переплата, и будете без денег куковать
Проня_Прокоповна• 29 ноября 2024
у мене немає цензурних слів. цей бухгалтер, він бухгалтер ОРЕНДАРЯ, а не всіх навколо. ви, як постачальник послуг, маєте надати акт звірки, і це ваші проблеми, а не всіх бухгалтерів навколо. ще й скиглить, що на неї роботу перекладають, бізнесвумен, попривикали, що ФОПи і в них лапки, не знаєте як робити - платіть тим, хто знає.
Садова гойдалка• 29 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так може автор не фоп, просто фізична особа, Нахіба козі баян?)
Швидка Настя• 29 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А ше що зробити? Шнурки може треба попрасувати?
Поміркована думка• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я не бухгалтер
А как вы налоги платите без бухгалтера? Как физлицо?
Тогда та сторона знала бы, что вы физ и сама дала акт подписать. Ясно что физ без программы разве что в екселе акт составит
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Я як фоп плачу
Навчилась
Садова гойдалка• 29 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Звідколи це в договорі оренди оплату податків прописують?
Проня_Прокоповна• 29 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
і що тепер за неї хтось має це безкоштовно робити?
Поміркована думка• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я як фоп плачу
Навчилась
Ну то скачайте шаблон і впишіть туди ваші суми за 2 роки
Садова гойдалка• 29 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Той, кому це потрібно. І не за неї, а саме за і заради себе.
PS. Автор таки фоп. Тоді просто домовитись з бухгалтером орендаря: вона робить акт, автор підписує.
Проня_Прокоповна• 29 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
так і живемо. вимоги законодавства до одного місця.
Проня_Прокоповна• 29 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
та хоча б не волати, що на неї роботу перекладають. час тут теми створювати є, розібратися що до чого з цим актом, чи по-людськи домовитися з бухгалтером - немає.
Садова гойдалка• 29 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Хоче і волає) Автору той акт не потрібний. Закон вона не порушує.
Позитивна• 29 ноября 2024
Вы оказываете услуги и это ваша работа, и акт оказанных услуг вы тоже должны делать, и счёт вы выставляете