Країна мрій• 29 ноября 2024
Бухгалтер орендаря хоче на мене перекласти свою роботу? Я здаю приміщення
Каже зробити їй акт звірки за всі 2 роки оренди приміщення
Здаю це приміщення вже 15 років і оце перший бухгалтер який таке просить
Це ж її робота? В договорі нічкої інфи про акти звірки немає
Чи зробити просто виписку з банку про надходження від них коштів?
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Хоче і волає) Автору той акт не потрібний. Закон вона не порушує.
Ну так
Я перший раз за багато років маю робити той акт
Чомусь іншим орендарям він не був потрібен
А цьому бухгалтеру треба
Жінка з перцем• 29 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Звідколи це в договорі оренди оплату податків прописують?
Хвилююсь чи автор все у договорі передбачила. Може й податкову не звітує, бо це в її договорі не прописано
Ms. Похвала• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я як фоп плачу
Навчилась
Акти виставляєте на оплату?
Люблю порядок• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Навіщо? В мене в договір не йдеться про акти звіряння
Нехай вона його сама складає- я підпишу
Я так всегда и делаю. В другом случае составила бы в екселе табличку и подписала бы.
Швидка Настя• 29 ноября 2024
Ответ дляЕлена1265
Шнурки можно не гладить. Достаточно просто выполнять свои обязательства как поставщика услуг
А які зобов´язання не виконує автор? Формування Акту звірки не є зобов´язанням. Тим паче та бух й сама може зформувати та надати для засвідчення автором
Країна мрій
• 29 ноября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Згідна з вами
Ото немає мені чим займатись ще акти звірки робити..
Платье Длинное бальное• 29 ноября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я взагалі не знаю як робити той акт
Так а Вы кто - ФОП, физлицо, сотрудник юр. лица?
Бухгалтер права - перед составлением баланса делают инвентаризацию, в том числе и расчетов, с помощью Актов сверки. Можно ж нормально договориться, может она и готова распечатать свой вариант.
Обстановщица• 09 декабря 2024
Автор, акти вик робіт потрібні вам , в першу чергу ( при перевірці у вас їх попросять, тому краще зробіть)
Акт звірки - скажіть що вам він не потрібен, якщо їй потрібен, хай пришле ,ви підпишите.