Ручки-Крючки• 29 ноября 2024

Прееклампсія

Дівчата можливо хто знає чи питали у лікаря )
Перша вагітність у 22 роки природні пологи все ок , друга вагітність у 29 років тяжка прееклампсія кесарів розтин
Так от чи є ризик повторної прееклапсіі в 3 вагітність ? Чи це просто так сталося і повтору бути не повинно ? Всім дякую за відповідь 😊
ШанельКуКу• 29 ноября 2024
Может быть повтор, а может и не быть.
Никто вам не сможет сказать точно
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
это непредсказуемо, но бдеть врач будет усиленно за вашими показателями.
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Может быть повтор, а может и не быть.
Никто вам не сможет сказать точно
Просто я так і не зрозуміла від чого це залежало збій якийсь чи то я до цього схильна
Бо ті фактори які описані в інтернеті у мене відсутні 😕
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Мені в пологовому взагалі сказали що це значить що ближче до 40 полюбому буде артеріальна гіпертензія 😂
ШанельКуКу• 29 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Та Бог его знает.
Но если у вас была уже преэкламсия,то с начала беременности будете пить аспирин ( или с какой-то там недели) для профилактики
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Та Бог его знает.
Я і в цю пила з 12 тижня через бо скринінг показав ризик
Але я так зрозуміла що він не допомагає
Раз одела не бу• 29 ноября 2024
У мене перші природні , 2 кр не плановий дуже тяжко відходила і самі пологи з кровотечею. Боялася і говорила , що 3 дитини вже не планую. А в 2022 році після 12 років мені так захотілося 3 дитину ...Теж був кр , але все пішло як по маслу , треба хороший лікар і все буде супер
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я теж сподіваюся на краще 😌
Для драки• 29 ноября 2024
Я читала, что риск 80% при следующих родах. А при чем тут аспирин , к гипертензии? Мне врачи говорили, что хорошо сбивает давление в родах эпидуралка. Не имеет значения как ты рожаеш, меня отправили на естественные, хотя я думала, что риск при кесарево ниже. Но это был лучший врач Украины. Вторые прошли без преэклампсии и эпидуралки.
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
У мене був тиск 220/150 , мені робили кесарів передчасно
Для драки• 29 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Я народжувала 240 на 120, сама. Но в мене проблеми з нирками.
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
А загальний стан який був ? Я теж хотіла сама 🥺
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Я думаю може оперували через те що шийка була зовсім не зріла було всього 36 тижнів 😔
Для драки• 29 ноября 2024
Я просто не можу давати вам порад, тому, що я народжувала в пологовому, який на цьому спеціалізується і з найкращими лікарями. Коли я хотіла кесарів розтин після першої прееклампсії , лікар сказав, що його рідні і близькі не народжують через кесарів розтин, хоча я його вибирала, як найкращого спеціаліста в цій сфері, а тиск гарно збиває епідуралка. І я народжувала не в нього, хоча він також не відходив від мене, а у кращого по природнім пологам.Епідуралка не знадобилась.
Попихтю та й годі• 29 ноября 2024
Конечно, Вы в группе риска преэкламсии. Аспирин с двух полосок, это как минимум. В идеале исключить тромбофилию и АФС до беременности
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А тромбофлебія це набута хвороба ?я думала це більш у тих хто не може виносити ..
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Попихтю та й годі• 29 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Нет, но она не всегда себя проявляет, особенно при первой беременности в молодом возрасте. АФС приобретенная. Преэкламсия это патология плаценты, она по какой-то причине заложилась не правильно, важно понимать почему это произошло
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А як її діагностують ?
Попихтю та й годі• 29 ноября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
А як її діагностують ?
Анализ на полиморфизмы генов тромбофилии. АФС: волчаночный антикоагулянт, АТ к бета-2 гликопротеиду G,M; АТ к кардиолипину G,M
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую , запитаю про це у лікаря
Бо ніхто ніколи нічого такого не казав а хотілося б бути впевненою що такого у мене немає
Заела_пластинка• 29 ноября 2024
Да, риск в следующей беременности высокий. Надо усиленно следить и принимать аспирин для профилактики.
Поддакиваю иногДА• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Преэклампсия это не только давление
автор Ручки-Крючки • 29 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Преэклампсия это не только давление
Так у мене ще був білок в сечі і дуже сильна набряки
Поддакиваю иногДА• 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Скажіть, а АСФ небезпечний не в вагітному стані?
Попихтю та й годі• 29 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну в большинстве случаев нет, но это все равно риск тромбоза. При травмах с длительной иммобилизацией, долгих перелётах, ковид с высокой температурой нужны точно антикоагулянты. И очень важно убедиться, что он первичный. У Вас этот диагноз?
Поддакиваю иногДА• 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Так. Виявили перед плануванням вагітності, але далі не ’ копала’. Тепнр думаю,може щось треба з цим робити?
Попихтю та й годі• 29 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Да, я тоже не копала и оказалось зря. Сдайте ANA методом ift, в Синево точно делают, если будет положительный, это больше, чем 1:100 в рамочке, тогда нужно сдать ANA блот и комплементы С3, С4. Просто если там есть проблемы то за 2 месяца до планирования нужно начать принимать Плаквенил
Поддакиваю иногДА• 29 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую, я вже не планую. Вже вік не той)) то треба розбиратися чи не обов´язково?
Попихтю та й годі• 29 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Тогда, если ничего не беспокоит, то может и не стоит. Но о повышенном риске тромбоза не стоит забывать, или если вдруг появится симптомы: боли в суставах, слабость, фоточувствительность тогда лучше дообследовался