Н@Диете• 30 ноября 2024

Питання до працівників шкіл: чи потрібна згода батьків

Чи потрібна згода батьків щоб санепідемстанція прийшла і брала мазок з рота дитини?
Батьків не попередили і дозволу не питали.
Це ок чи ні?
Бринзолетта• 30 ноября 2024
Ви хочете самостійно відвести? Вас повинні були попередити. Дифтерія в класі? Ризик -небезпека, письмові згрди можуть роками давати, можуть не відвести, а вимагати навчання з іншими.
Мальчун-задирун• 30 ноября 2024
Яка причина того що брали мазок?
автор Н@Диете • 30 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Нема дифтерії. Але саме її перевіряли
автор Н@Диете • 30 ноября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Яка причина того що брали мазок?
Щоб попередити епідемію дифтерії
ДолькиКабана• 30 ноября 2024
У нас повідомляють заздалегідь про все абсолютно. І беруть згоду. Немає згоди - немає обстеження. З цим зараз суворо
Аноним НаВсеГда• 01 декабря 2024
Естественно,все вмешательства только с разрешения родителей!
Директор у вас непуганный.
Это уже давно не совок,когда всех как баранов одну очередь на манту загоняли без разрешения родителей.
Бринзолетта• 01 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Щоб попередити епідемію дифтерії
Якість бред. Ніде не брали, а у вас просто так ’попередити’. Хто захворів?
автор Н@Диете • 01 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Ніхто. Цього ще не вистачало
Минулоі зими жовтуха була в школі, гколу не закривали.
Не лякайте, казали що то планова щорічна перевірка
Бринзолетта• 01 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Ніхто. Цього ще не вистачало
Немає ніяких планових перевірок. На що саме брали мазок у дітей? Може ще щось. Взагалі подзвоніть сімейному лікарю.
При Боткіна клас на карантині, але в школі
автор Н@Диете • 01 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Наші всі навчалися, а 4 дітей лежали в оікарні
Бринзолетта• 01 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Так все правильно. Клас на карантині, але в школі. В столову окремо водили, якщо є харчування.
А так якісь бред з ’плановою перевіркою’. Ніде нема, а у вас придумали. Тим паче діти з різних мікрорайонів. Ще раз- запитайте у сімейного
автор Н@Диете • 01 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Запитала, це моя знайома то ж подзвонила сьогодні ж. Каже нічого нема, але правильно що перевіряють. Мусять щось робити
Бринзолетта• 01 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
В школі без дозволу? А потім мазок на гонорею братимуть. У вас якісь приватний заклад, мабуть
автор Н@Диете • 01 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Ні, звичайна школа в смт
Бринзолетта• 01 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Ні, звичайна школа в смт
Ну це ваша справа, звісно. Але далі гірше буде. Впевнена, що нема наказу зверху, а самі придумали собі завдання. Чому не на сифіліс? Не на герпес? На на стафілокок чи ще щось