Бавовнятий Пупс• 30 ноября 2024
Що з цього класне? Крема…поки знижка хочу купити
Суха шкіра, атопічна, реактивна
40 р
Коко На Страже• 30 ноября 2024
Кому классное?
Кто и что про вас знает чтобы советовать? Ни возраста, ни типа кожи, ни какая проблема..
Как дети
Как нефиг делать• 30 ноября 2024
Ничего бы не купила. У всех этих марок есть хорошие продукты, на фото аутсайдеры скорее
Как нефиг делать• 30 ноября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Кому классное?
Как дети
Ну так в инсте и рассчитано на «картинка/скидка/беру») не зря ж люди скупают тренинги и курсы о том, как продавать в сетях
Козачка• 30 ноября 2024
скажу як продажник - на хороший товар бувають знижки тільки якщо або його занадто багато закупили й бояться не продати поки закінчиться термін придатності, саме закінчується термін придатності
в іншому випадку розпродують товар, який погано продається
Бабця в мештах• 01 декабря 2024
Ответ дляКозачка
А як же адвент календарі? Я навіть не кажу про култбьюті, нс спейс чи лукфантастик, а моно типу сіслей, діор, пол&джо де новинки і реально дуже вигідна ціна ?
Як_наготую...• 01 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Автор, кремИ. Крема - нема такого слова. Російською теж.
Кремчик) як в рекламі
Калинові вуста• 01 декабря 2024
С медика у меня все было/есть. Чуда не делает, но и хуже не становится))))