Завтра не пью• 01 декабря 2024
Назва інтернет-магазину
Може в кого є ідеї як назвати магазин з різноманітним асортиментом товарів
Буду вдячна за ідеї або рекомендації
Завтра не пью
• 01 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Халява
І лозунг: а ти любиш халяву як я?
А тут вже насипали ідей
Дама_с_караваем• 01 декабря 2024
Комірка, рог ізобілія) а взагалі пофіг, або асортимент, якість ті ціни нормальні. Хоч маняваня
Котогосподиня• 01 декабря 2024
назва не має значення, важливо - смм, пошукові системи, попадання на 1-2 сторінку зі своїм товаром.
все інше - фігня для бідних.
от спитайте у мене - де я купила те або це? а я хз, де було дешевше і де гугл показав, а яка там назва - байдуже
все інше - фігня для бідних.
муха в кедах• 01 декабря 2024
Універмаг, зараз модно все старе в новому вирішенні. Он медогляд це ’чекап всього організму’.
АфродитаПетровна• 01 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
все інше - фігня для бідних.
Да, именно так. Никто и не запоминает названия. Просто есть в закладках, если очень понравилось и в планах что-то еще там купить.
Оцененная• 01 декабря 2024
Хоть ’Ідіот’.Головне в цій справі асортимент,ціни і сервіс.А назва на останньому місці.
Завтра не пью
• 01 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
спросите чат GPT
Дякую, вже запитала і підібрала