Знаю бакси• 01 декабря 2024

Ви знаєте жінок, кому дарували квартири, машини?

Чоловіки або коханці, в моєму оточенні таких немає
Я только за!• 01 декабря 2024
Знаю таких, это я:)
Я тут с краю постою• 01 декабря 2024
Я
Ума Палата• 01 декабря 2024
По телевізору бачила таких.
60 метрів сметани• 01 декабря 2024
Да, знаю многих и сама такая
автор Знаю бакси • 01 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Знаю таких, это я:)
А можна детальніше?)
Христя в тiстi• 01 декабря 2024
Так знаю
автор Знаю бакси • 01 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я
Це Ваш чоловік?)
Радостина• 01 декабря 2024
Я знаю чоловіків ,які на це заробили самі в сім´ї.
Бяки-козяки• 01 декабря 2024
Знаю
Я тут с краю постою• 01 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Це Ваш чоловік?)
Первые подарки были от любовника, потом от мужа, теперь от другого мужчины, пока не муж)
Пластилин_Колец• 01 декабря 2024
Тю, легче провести перепись кому мужья машину не подарили)
А после нового закона про мобилизацию таких вообще единицы остались)
Найщасливіша• 01 декабря 2024
Був такий чоловік в моєму житті 17 років назад. Заміжня вже 15 років за іншим. Так, на мені є нерухомість, автомобілі. Але це не подарунки
автор Знаю бакси • 01 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Клас) як Вам так вдалось?
долой_лама• 01 декабря 2024
Майже у всіх моїх знайомих жінок, і у мене теж, є машини, які куплені в шлюбі. То можна сказати, що їх їм подарували чоловіки
Я инженер, меряю от 1• 01 декабря 2024
Здесь пол форума таких
Банан-барабан• 01 декабря 2024
За что мне неприятности?
Удачная• 01 декабря 2024
Автор, а ви можете коротко охарактеризувати своє оточення? Звідки ви? З великого міста чи ні? В якій сфері працюєте?
Я тут с краю постою• 01 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Клас) як Вам так вдалось?
Ну первый долго обхаживал, был старше, очень богатый мужчина и я сдалась. Так как естественно он давал мне деньги , то и в кругах я общалась там где мажоры, там встретила своего мужа. Не знаю как-то само собой выходит, мужчинам со мной хорошо, любят, есть возможность сделать мне приятно, вот и делают
Інесса -5c9a• 01 декабря 2024
Все куплялось з сімейного бюджету, складалось роками.
Мию вікна у мороз• 01 декабря 2024
Машину подарував чоловік на 35 років
Коли почалася війна, десь через рік, подарував дім і квартиру.
Госпожа Белладонна• 01 декабря 2024
Коханець подарував мені машину, сплатив ремонт у моєму житлі. Нічого неймовірного, просо в нього є така можливість.
Ну а якщо у людини просто нема коштів, то він і не зможе собі дозволити коштовні подарунки
Моська-слон• 01 декабря 2024
да знаю таких
Блискавка• 01 декабря 2024
Муж подарил квартиру и машину.
автор Знаю бакси • 01 декабря 2024
Ответ дляУдачная
Працюю менеджером з продажу, з Луцька
Моє оточення середнього достатку
Все возможно• 01 декабря 2024
Так знаю,і квартира і машина.
Він ресторатор у віці. А вона молода дівчина.
Чим закінчилось не знаю 🤷‍♀️
Файна пані• 01 декабря 2024
Кума, коханець турок, дарує котеджи, машини. Навіть напевно вона коханка турка. Повністю забезпечує. Її влаштовує, його теж.
Мені ніколи, все заробила сама, і будинок і 2 машини, зараз назбирала сину на квартиру, тільки не впевнена що вона йому в Україні треба.
Дрібка щастя• 01 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
Як оформлене те майно?
Свекруховна• 01 декабря 2024
Знаю. В моём окружении троим мужья подарили машины. Я в том числе.
Блискавка• 01 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Он женат?
Copy-Paste• 01 декабря 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Працюю менеджером з продажу, з Луцька
Моє оточення середнього достатку
Так, мені, я з Луцька.