Деловитая• 01 декабря 2024

Шампунь, щоб вимивав до скрипу

Порадьте недорогий шампунь, щоб вимивав до скрипу для проблемної шкіри голови (бувають загострення себореї). Від деяких чешеться голова.
Леся Українка• 01 декабря 2024
Скраб для кожи головы, как раз то, что нужно
Фляшка на трьох• 01 декабря 2024
Так якщо драїти голову до скрипу, то і буде себорея та зуд.
Мамина квіточка• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Какой скраб?
euhunter• 01 декабря 2024
В период обострения только лечебный, я беру Дюкрей Келюаль ДС. Прекрасно решает проблемы
Поддерживающий горячо советую этот польский Tolpa. Мягкая моющая основа, с ним на постоянке уже примерно год как себоррея не обострялась. Отлично промывает, большая бутылка, стоит копейки.
И вообще отличная косметика, посмотрите что еще у них есть
euhunter• 01 декабря 2024
Ответ дляМамина квіточка
Какой скраб?
Виши Деркос пилинг доя скальпа. Крутой.
Одні думки• 01 декабря 2024
Inebriya Clean. Гарно вимиває, голова не свербить, але обов´язково бальзам використовувати, бо волосся просто після швмпуню жорстке
_Астрея_• 01 декабря 2024
Плюсую за польский шампунь Толпа. А также мне нравится чередовать его с польским же шампунем от Радикал. Один из них на бессульфатной основе, не помню уже, который из них, но я их чередую, и рез мне нравится.
Вредняжка• 01 декабря 2024
Ось такий. На фото праворуч у прозорій пляшці.
А у період загострення Сульсена (можна або шампунь, або бальзам, бальзам у них називається Стимулін).
автор Деловитая • 01 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
А де купуєте?
автор Деловитая • 01 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
🤦‍♀️
Вредняжка• 01 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
А де купуєте?
Я купую у Червоному маркеті. Ще він буває у Бонусі.
І бачила на Мейкапі. Шампунь українського виробництва.
Вредняжка• 01 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
А де купуєте?
А бальзам знайти важче. Іноді бачила його в Діні.
Мені його надовго вистачає, бо бальзамом дуже рідко користуюся.
автор Деловитая • 01 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Дякую. Спробую
автор Деловитая • 01 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Він такий дешевий, я в шоці)
Мишка-шалунишка• 01 декабря 2024
Мойте любым шампунем 2 раза. Как парикмахер моет.
Вредняжка• 01 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
Він такий дешевий, я в шоці)
Ви питали недорогий.
Він десь 55-60 грн зараз у магазинах.
Думаю, собівартість у інших може бути не сильно вищою, але цей в Україні виробляють, менше податків треба платити. Плюс мито, дорога і т.п.
Тільки треба брати саме цей з серії, там їх декілька, я ще 2 спробувала і вони не такі.
автор Деловитая • 01 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Ви питали недорогий.
Він десь 55-60 грн зараз у магазинах.
Візьму. Дякую
МЧСница• 02 декабря 2024
Если себорея и бюджетно, то то сульсена
Там и шампунь и паста
Если до скрипа, то нужно шампунь глубокой очистки или спец скрабы именно для очистки кожи головы
Щепотка_совести• 02 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
про це мало хто думає. І про те, що видраївши до скрипа, вмикають підвищену саморегуляцію також . Бо шкіра буде намагатися нагнати жиру, щоб зволожити хоч трошки. Он автор рука-обличча понаставляла.
автор Деловитая • 02 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Я запитала про шампунь від якого дійсно чиста голова, а не те, що тут понаписували, драять і т.д
Щепотка_совести• 02 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
Ви написали- до скрипу. Дівчина відповіла влучно, це головна причина і зуду, і себорії