Крайня невістка• 28 декабря 2024
Порадьте будь ласка гель для душу
Щоб і пах добре, і не сушив шкіру
ДлинноНожка• 28 декабря 2024
Я таких не знаю. Чтоб не сушил, беру из аптечных биодерма, топикрем.
Из пахнущих-елемис, ритуалс.
дама_из_декрета• 28 декабря 2024
Ле петит Марсель с лаймом или манго, фруктовый запах. Совсем не сушит Фрош апельсин или гранат, есть и детский.
Глубоководная селедка• 28 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Из пахнущих-елемис, ритуалс.
Я вот иногда думаю , может лучше вообще не мыться
Глубоководная селедка• 28 декабря 2024
Ответ длядама_из_декрета
Это не масс маркет наверное
Директор Пляжу• 28 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Из пахнущих-елемис, ритуалс.
За біодерму, він такий класний, я навіть ним вмиваюсь інколи
Синиця у спідниці• 28 декабря 2024
Італійські Аqualina i Perlier вже майже 10 років мої улюблені.
Зелений чай , Шоколад і Вербена зараз користуюсь. Вони м´які і зволожують, але вода в Прикарпатті досить жорстка.
Глубоководная селедка• 28 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Сколько стоят ?
Синиця у спідниці• 28 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Сколько стоят ?
500мл Акваліни 650грн, меньша від 220 ( зараз акція на багато позицій , і імбірно - ванільна новинка з дозатором 500мл в акції 534грн.)
Реrlier 248 грн.в акції. Ціна від аромату залежить.
Але я купляла минулої зими, то було дешевше .
дама_из_декрета• 28 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А где можно купить аквалину
Носки на подтяжках• 28 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Мені подобаються, беру їх часто
Запах долго держится на теле от них?
Синиця у спідниці• 28 декабря 2024
Ответ длядама_из_декрета
А где можно купить аквалину
Ой, та я зайшла ось і бачу, що фейспалмів наставили за те, що написала відповідь по ціні, тому нема бажання сдавати місця.
А ви точно зацікавлені? Тоді дам посилання.
Синиця у спідниці• 28 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Запах долго держится на теле от них?
Сподіваюсь автор посту мені пробачить, що відповідаю, бо у мене був Cottage. Це Франція, але аромати інтенсивні, солодкі і трохи нав´язливо - хіміозні. Але ж на пошановувача...
Аннуитет• 28 декабря 2024
Дуже крута олія Ріластіл для душу, просто супер😍, зараз знижка-40 в аптеках Доброго Дня
дама_из_декрета• 29 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
У меня был их крем для рук, жирненький такой, хороший для сухой кожи