Безпорадна Кроко• 01 декабря 2024

Вплив РЕБ на здоровʼя

Хлопці, що працюють поруч, розповідають, що навіть фізично відчувається робота. Звісно, що всі подібні «гаджети» розроблені для захисту, але й це не гарно, т.я. є вплив електромагнітного поля. давайте поговоримо про це.
автор Безпорадна Кроко • 01 декабря 2024
Колись й ядерний полігон поруч з містом працював, «заради майбутнього», хотіли точна дізнатися, що радіація шкідлива
Ну що ви, мамо!• 01 декабря 2024
Авторе, якщо буде прильот, то це шкідливіше
Чекаю завтра• 01 декабря 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ребы просто сбивают с курса и всё. И в итогеилетит не на склады оружия, а в жилые дома
Ответ дляНу що ви, мамо!
Тема не про це. Але, я для вас вказала це в стартовому пості
Сижуревувшоке• 01 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
У вас чуток каша в голове. При чем тут одно к другому. Вы и так окружены различными волнами и полями. И фонит все вокруг, даже еда имеет свой фон.
ОливьЕЖечка• 01 декабря 2024
Вся війна відібʼється онко.
Що психологічно, що екологічно
Це гірка правда
Околовита• 01 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Сейчас вас забанят, но да, вы правы, нам от него только хуже.
Пухнасті штани• 01 декабря 2024
Ви ще локацію напишіть для передачі кацапам. Шахеди не впливають ні на що? А фосфорні?
Голова колгоспу• 01 декабря 2024
Ел маг поле оточує нас всюди і повсякчас.
Думаєте тут сидять фахівці з електродинаміки та електромагнітної сумісності?
Танго утрьох• 01 декабря 2024
ви фізику в школі вчили? що таке радіохвилі і електромагнитні поля знаєте?
Даю справку• 01 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Що пропонуєте?
Приму в дар• 01 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Вся війна відібʼється онко.
Що психологічно, що екологічно
Це гірка правда
Особливо психологічно!
Околовита• 01 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Що пропонуєте?
Не делать такого.
Даю справку• 01 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Не делать такого.
Нам чи москалям?
Околовита• 01 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Нам чи москалям?
Нам в первую очередь, так как тем на нас прервать, но почему наши так поступают...
Даю справку• 01 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Я фігею ,дорога редакція
Вона не москальню звинувачує , а українців .
Околовита• 01 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Я фігею ,дорога редакція
Фигеть вы будете когда такое ’счастье’ благодаря реб к вам прилетит, если повезёт, а пока просто обсуждаем.
Ждун с Нибиру• 01 декабря 2024
Читала колись розповідь офіцера про вплив реб, як команда ремонтників потрапила випадково під випромінювання.

Ще в Криму на одній із метеостанцій стояла спеціальна станція. То старі мешканці і працівники розказували, що коли включали його, то птахи дохлі падали.
Ответ дляЖдун с Нибиру

Дякую за розповідь. Я теж чула про негативні наслідки. Це жахливо. Стільки грошей на війну… коли можна витратити на допомогу нашої планеті, й всім вистачить місця й щастя
Оксана Р• 02 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы правы