Броніки для Моніки• 02 декабря 2024

Боюсь уже створювати тему, лімфовузол

Після цих мільйон тем одної жіночки, я вже боюсь створювати свою тему. Але все ж наважусь. Просто порадитись варто ще з кимось.
Там де на фото мій палець, є гулька десь може 12-14 мм, подовгувата, рухома, ніколи не боліла. Коли голова прямо її не видно, але як повертаю голову то видно її стає , навіть дівчата на роботі звернули увагу.
Якось питала в сімейної, вона казала що так буває, якщо вона давно ( не знаю від коли, але рік точно є), то певно така і лишиться вже.
Не робила УЗД і ніяких маніпуляцій з нею, лікар сказала що не потрібно. Її просто можна нащупати, і видно лише при повороті голови, коли рівно голова чи вверх то не помітно зовсім.
Може в когось є щось схоже, це дійсно не вартує ніяких маніпуляцій чи до обстежень? Я про неї знаю десь рік - то наче не збільшується.
ГейТуда• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А можна серйозно і по темі. Мене лише цікавить чи то дійсно є нормою. Я просто більше ніде не нащупую, лише там, з однієї сторони, чи це нормально цікавить? З протилежної немає зовсім, а з однієї є. І рік точно є. От і вирішила спитати. Знала що після тих тем тої жінки то дурна затія , але може хтось все ж щось скаже нормальне по темі
’Я просто більше ніде не нащупую, лише там, з однієї сторони, чи це нормально цікавить?’

А ви точно всі вузли перевірили?
Вони ж не тільки на шиї є...
Гербарія сушу• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Та чому не видимий? Коли голову повернути то видно бугорок. От і питаю чи це нормально, що я можу його прощупати і що він видніє коли повертаю голову
Это не важно видно или нет,главное размер его
Горня капучіно• 02 декабря 2024
Зробіть узд і маніпуляції. Сходіть до ендокринолога, гематолога. Лімфовузлолога.
автор Броніки для Моніки • 02 декабря 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ну сделайте узи, чтоб понять размер, до 1см норма и не важно видно или нет лимфоузел. Плюс он мог после болезни таким остаться на всю жизнь. У лимфомы есть еще другие симптомы(зуд, ночной пот итп), так что я б на вашем месте не тратила нервы и время
Не потію, не чешуся так точно. Ну на ощуп певно більше ніж см. Десь думаю 12-13 мм. Читала, що після якоїсь болячки він міг таким залишитись. Не знаю коли з´явився, ну помітила його десь +- рік тому. Наче не збільшується, не болить, рухомий. Лікар сказала що то важливо.
Ответ дляГейТуда

А ви точно всі вузли перевірили?
Вони ж не тільки на шиї є...
Я маю увазі рядом з тим що є.
Гербарія сушу• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я питала в лікаря. Але вирішила ще спитати тут, так сказати в людей. Хтось же точно стикався в поділиться своїм досвідом
Без узи вам ничего не скажут, то, что его видно и он прощупывается вообще ничего не значит
Julieta78• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Размер лимфоузла в спокойном состоянии 1-2см. Что вам надо?
Ответ дляJulieta78
Це нормально? Бо десь пише що норма до 1 см, десь до 1,5 а десь до 2 см . Де правда ?
Фиктивная• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
У врача. А врач сказал, что все нормально.
Ответ дляФиктивная
Ок
Перша леді колгоспу• 02 декабря 2024
Может это сосуд шеи?
Перша леді колгоспу• 02 декабря 2024
Если вам это не даёт спокойно жить, то сделайте узи сосудов шеи,заодно и головы.Это как правило делают одновременно
Ответ дляПерша леді колгоспу
Может это сосуд шеи?
Не виглядає та судину. Лікар коли я показала їй , сказала що то лімфовузол.
Та й судина певно менша, нерухома, а то наче ковзає під пальцями
Пасти Ла• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Та , я серйозно. Один раз була з тим лімфовузли в лікаря, і то робила медогляд на роботу і спитала. Більше ніде не була. Тому вирішила ще тут спитати
Щоб заспокоїтись - записуєтссь на УЗД лімфовузлів, так і називається.
Одразу покаже чи все ок. І заспокоїтесь.

Так буває, що у людини збільшується лімфовушел і так і лишається.
Тримаю свічку• 02 декабря 2024
Бедный мальчик наверное уже сбежал от полоумной мамки. Но у нее то привычка лапать шею не пропала. И желание строчить дебильные темы про лимфоузлы тоже. Еще и упоминает о себе же в третьем лице, будто предыдущие стопятьсот одинаковых тем - не ее.
К шизофрении добавилось еще и раздвоение личности.
З горіха зерня• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я читала теми тої жінки, в її сина не там ті лімфовузли, вона добавляла фото, вони в іншому місці.
У вас схожий стиль написання, тому важко повірити, що ви не та жінка з лімфовузлами на шиї.
Якщо справді не вона - обстежтесь і забудьте, тут не екстрасенси, щоб радити.
Але знати норми лімфовузлів в сантиметрах чи міліметрах то таки схоже на надмірну тривожність.
Ответ дляПасти Ла

Дякую. Рік тому робила УЗД щитовидки планово, то лікар там писала що лімфовузли не збільшені, але розміри не вказувала. Той лімфовузол вже був. А я не сказала, щось не додумалась сказати, щоб розміри заміряла на апараті.
Пасти Ла• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Там не розміри дивляться , а структуру лімфовузлів
Скромняшка• 02 декабря 2024
Автор, на лімфовузли реагує кров, якщо прям сильно переживаєте, здаєте зАК розгорнутий і дивитесь. Але я вам теж скажу, шо все ок і проблема явно перебільшена. Поганий лу розніс би вам пів шиї, тому не звилюйтесь.
Ответ дляСкромняшка
Дякую. Здавала кров в серпні , просто річна перевірка Зак і біохімія, то все було добре.
Скромняшка• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну і прекрасно, забудьте і не думайте про нього. Ви і в лікаря були, якби в неї виникли питання, вона б вас послала на обстеження.
Ответ дляСкромняшка
Я теж так думаю. Я коли сказала про той лімфовузол , то сімейна його пальпувала 1-2 секунди, і каже там все ок. Навіть не треба УЗД. Я кажу може кров здати чи ще щось, вона каже він нормальний, можеш не переживати . Я й заспокоїлась, але коли попадались багато тем про ті вузли, і я щось запереживала.
Скромняшка• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
В інтернеті пишуть, що розміри вузла до 2.5 см то в межах норми, а в вас там горошинка ;)
Ответ дляСкромняшка
Ну не горошина, десь так 12-14 мм. Думаю як тік так, може менше.
Оль_• 02 декабря 2024
Узи щитовидки и лифоузлов.
Ответ дляОль_
Узи щитовидки и лифоузлов.
Робила щитовидку рік тому, може чуть менше, десь 9 місяців тому, все ок. Той вузол вже був. Лікар сказала зі щитовидною проблем немає, робити УЗД раз в 1,5-2 роки.
СкрипяСердцем• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Це нормально
Ответ дляСкрипяСердцем
Це нормально
Дякую. Тепер як вже буде по плану УЗД щитовидки, то попрошу щоб мені його подивились , для того щоб бути спокійною. Я просто настрашилась, що з однієї сторони є, а з іншої нічого. Навіть не можливо прощупати, там немає такого лімфовузла.
Ответ дляСкрипяСердцем
Це нормально
+- розмір цукерочки тік таку, це ж небагато, так ? Скарг немає, нічого не турбує
Всех анонимов аноним• 02 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Я знала що так буде.
Сделайте УЗИ. Только поищите по отзывам хорошего УЗИста.