Залізна тьотя• 02 декабря 2024

Де в Інтернеті купляєте одяг

Я найчастіше на Касті та Шафі. Інколи в Інстаграмі. Просто цікаво де ще можна купити щоб і не дорого і повернення було якщо товар не підійде
julia-678c• 02 декабря 2024
Синсей, резервед, хаус, кропп
Стрекоза любви• 02 декабря 2024
Замовила колготки на Шафа. На Ансвер купую, теж є повернення, але тижні через 2-3 гроші заходять.
Шкала Радощів• 02 декабря 2024
Ансвир
Та никада в жизни• 02 декабря 2024
Ансвер, Модіво, інстаграм, сайти укр.брендів, резервед, сінсей, мохіто, хаус, вайкікі, через посередника зі США, Європи
Мальовнича даль• 02 декабря 2024
кидстаф, олх