Сонячний зайчик• 02 декабря 2024

Аварія водопроводу у сусіда, продовження теми

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3642751#a88...

Сьогодні вимкнули і гарячу воду, взагалі ніякої. В ЖКХ сказали, що приймати рішення будуть у робочий час, понеділок пройшов, нічого не вирішено, до 4.12 предположитєльно. Хозяїв все таки не можуть знайти, імʼя та номер телефону сказати не можуть. Підвозу води не буде, бо аварія внутришньоквартирна, а не зовнішня. Ні помитися, ні помити посуд, ні попити, ні приготувати їжу, ні попрати одяг, ні сходити в туалет. Куди звертатися? В ЖКХ сказали, що вже весь стояк звернувся, вскривати двері тільки через суд та з поліцією. На мою пропозицію викликати начальника ЖКХ та поліцію просто кинув трубку диспетчер. Це просто жесть якась. Може у когось була схожа ситуація і підкаже, що робити?
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Без решения суда ни полиция, ни тем более сотрудники ЖЕК не имеют права проникнуть на чужую собственность.
Ищите собственника.
И не надо донимать диспетчера. Идите к руководству.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Ищите собственника.
Де його шукати? Ні імʼя, ні телефону немає. ЖКХ сказали, що особисту інформацію не розголошують.
Це їх робота. Коли працює ЖКХ і я працюю, мене ніхто не відпустить з роботи.
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Консьерж есть ?
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Консьерж есть ?
Ні. Це старий будинок, післявоєнний
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ні. Це старий будинок, післявоєнний
А у соседей нет телефона ? Сколько живу, всегда у меня есть телефоны соседей на всякий случай.
Значит надо• 02 декабря 2024
Районный депутат, сразу решат вопрос.
ТаЕщеОптимистка• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ні. Це старий будинок, післявоєнний
Не может быть, чтоб никто из соседей не знал хозяев этой злосчастной квартиры . Поспрашивайте по дому, не только в своём подъезде .
Значит надо• 02 декабря 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вы серьезно? У нас тоже никто и никого не знает, только если дружат, но это редко.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ дляЗначит надо
Районный депутат, сразу решат вопрос.
Був би ще такий
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Ні, немає. Бо в будинку багато орендують.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Є таке, що не знають. Це Київ, люди можуть мінятися кожен місяць в квартирі.
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Кто там рука лицо ставит, у нас консьержи знают телефоны всех собственников.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Багато будинків де слово консєрж ніколи не згадувалося. Не всі живуть у новобудовах.
Вподобайден• 02 декабря 2024
Автор, заходите в Приват 24, в комунальні послуги, вбиваєте адресу і бачите ПІБ власника. Далі шукайте через соцмережі. Не факт, що знайдете, але спробувати можна
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
😭 немає приват24. Треба по ящиках подивитися внизу
Синиця у спідниці• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Так установите. Подключите других соседей.
Вподобайден• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Давайте адресу, подивлюся. Або підключайте когось з наявним Приват24 - сусідів без води, друзів, родичів
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
А картка треба? Інші сусіди вже обірвали диспетчерську службу. Бо під мною живе родина з маленькою дитиною. А прорив під ним стався.
Вподобайден• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Треба картка Привату
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ну при чем здесь диспетчер ? Их задача принять заявку и передать.
Вподобайден• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Робіть швиденько з сусідами без води чат в Вайбері, Телеграмі, Вацапі і загальними зусиллями шукайте власника. Навіть, якщо люди виїхали закордон, то можливо хтось має ключі від квартири. Це буде швидше, ніж через суд
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
І їм передають інформацію також. А хто тоді, ЖКХ хамло і кидають слухавку коли тільки починаєш говорити, згідно з законодавством. Бо це наполягатиме треба
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Вам и ответили, что вскрытие квартиры по решению суда. Большего Вам диспетчер ничего ответить не может, как бы Вы не старались его прессовать.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
В тому і справа, що відповідно до закону України «Про жилово-комунальні послуги» ст. 29 п.4, ніякого суда не потрібно. Людям що тепер не митися і в туалет не ходити? Диспетчер кожен місяць отримує з/п яку доречі враховують у послуги які я оплачую.
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Хотите решать вопрос, решайте его НЕ НА УРОВНЕ ДИСПЕТЧЕРА.
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Опять двадцать пять, в обязанности диспетчера входит принять у Вас заявку.
Она её приняла, донесла до руководства ЖЕКа.
Хотите потрепать кому то нервы, потрепите руководству.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Ок. Куди звертатися? ЖКХ теж не хоче нічого робити. У мене є вже адвокат, ЖКХ не надає інформацію на кого робити адвокатський запит. Кидають трубку.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Мені як людині яка сидить з суботи без води все одно на того диспетчера. Я буду їх задовбувати кожен день, поки не вирішать мою проблему. На 1551 вже теж звернулася.
неДодекаэдр• 02 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
В рабочее время к руководству пусть Ваш адвокат и обращается.
автор Сонячний зайчик • 02 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Завтра піде. Але кидати трубку це не доросла розмова.