НетЕщеНаверное• 01 декабря 2024

Прорив труби з холодною водою у сусідів, як відбувається ремонт, якщо хозяїв нем

У сусідів знизу прорив труби (так повідомив ЖКХ в розмові) холодної води не буде, тільки у понеділок буде вирішуватися, що робити. Бо хозяїв немає вдома. Весь будинок без холодної води.
Як відбувається взагалі вирішення такої ситуації? Дівчата, без агресії, будь ласка.
забиякина• 01 декабря 2024
Никак,все ждут соседей.
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ длязабиякина
Никак,все ждут соседей.
Якщо господаря місяць не буде? То теж? Жах який
забиякина• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А как иначе,никто же не будет дверь ломать.
Сплюшка• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А де вони? Ви знаєте?
Красота неземная• 01 декабря 2024
автор... не буду писать, что врете. Но не могут отключить целый дом, стоят - да, квартиры по стояку - да. Но не дом, спорить не собираюсь - отношению к проектированию и к компании застройщика имею (работаю).
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляСплюшка
А де вони? Ви знаєте?
Без поняття. Ніхто не знає.
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Можливо тільки стояк. Декількох сусідів зустріла з верху над мною. Але яка різниця. Води немає.
Прилипало• 01 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Унас отключают весь шестнадцатиэтажный дом регулярно, на отдельных стояках не держат краны,дом старый
IQ 80• 01 декабря 2024
Відключають стояк там де є прорив, а не весь будинок, який телепень перекрив весь будинок і навіщо?
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ длязабиякина
А людям як жити? Може з поліцією взламати двері, потім опламбувати. А якщо там взагалі ніхто не живе. Хз, бо я з того поверху нікого не знаю.
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
А є різниця? Води немає. Як вирішується така проблема, у мені тільки це питання.
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
У нас теж старий, 9ть поверхів. Але у нас то опалення немає, то гарячої води (прорив) але не більше 1-2 дні, і чітко повідомляють що сталося та коли буде вирішено.
Асталависта бэйби• 01 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Согласна с вами. У нас в доме в прошлом году так и делали. Стояк без воды был.
забиякина• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Полиция на каком основании взломает дверь и кто заплатит за новый замок?
Прилипало• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Автор это история старая как мир. Должен прийти начальник жека, слесарь, сантехник, несколько жильцов, вскрывают дверь и устраняют протечку
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ длязабиякина
А людям повинно бути якась справа до замка? Людям потрібна вода, при тому що це не гаряча, а холодна. 💩 як змивати? Приготувати їжу?
Сплюшка• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Без поняття. Ніхто не знає.
Нещодавно була тема
’Вы знакомы со своими соседями по площадке?’

От тепер можливо хто зрозуміє навіщо знайомитися із сусідами і не лише на своєму поверсі. Щоб раптом що знати номери телефонів, знати у кого є ключі від підвалу, знати хто де живе і до кого можна звернутися за допомогою і т.д.
Асталависта бэйби• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Мы сидели очень долго. Пока не начали писать, ходить, звонить. Но это нужно всем стояком собираться и что-то делать.
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Оо тобто все таки існує якась процедура.
Якщо є інформація то, може підкажете на який день все це робиться?
Наверняка• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не мають права. Тільки шукати контакти сусідів
Прилипало• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Идите в жек и настойчиво требуете
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Жах який. Реально. Дуже довго це скільки? Як жили? Це ж не сходити в туалет, не випрати речі
Наверняка• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Мовчки. Набираєте гарячу воду в ванну. Холоне і зливаєте свій унітаз
Николай-b526• 01 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
та то она для красного словца)
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Идите в жек и настойчиво требуете
Коли працює ЖКХ, і я працюю. Буду писати на 1551, вони швидше всі проблеми вирішують.
Прилипало• 01 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Имеют право, у нас в доме уже не одну квартиру вскрыли, потом соседи скидываются и покупают навесной замок
автор НетЕщеНаверное • 01 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Господарі можуть бути і закордоном. То що все? Попрощатися з водою назавжди? Та ні. Повинно якось бути.
Наверняка• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Все. Ніхто їм двері ломали не буде. Колись ми так три тижні чекали
Наверняка• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вони вас отправлять в жек
Анонимарик• 01 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Стаття 17 - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1875-15