всегдаДаДа• Изменено 03 декабря 2024
Як навчити дитину контролювати свої емоції?
Може, підкажете якусь літературу на цю тему?
Сину 8 років, у нього зпмр та рдуг, до 4 не говорив, зараз ніби вирівнявся, але психічно відстає, дуже незріла емоційно-вольова сфера. І не може контролювати емоції, молодшому 4 і він логічніше реагує на все. У старшого сум чи злість просто не має меж, терпіння якогось теж нема. Сам каже, що не може заспокоїтись. Як йому допомогти?
Дама_с_коготками• 03 декабря 2024
дихальні вправи допомагають, спорт, йога. В нього ще й передпідлітковий період, тримайтеся, буде не легко.
всегдаДаДа
• 03 декабря 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Спорт є. Дихальні вправи і йога - то не при його терпінні точно((
З ним з пелюшок нелегко( не знаю, що буде підлітком, якщо зараз не навчимося з ним правильно поводитись
всегдаДаДа
• 03 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Этим занимаются нейропсихологи в процессе коррекции. Есть специальные игры для обучению саморегуляции. Вам нужно поговорить со специалистами, которые занимаются с ребенком, может они Вам подскажут к кому.
Увы, мы не в Украине, потому с ним никто не занимается из специалистов. До 7лет был диагноз ’задержка речи’, там полагался дефектолог, и то раз в неделю. А в 7 диагноз сняли и всё
Альдебаран• 03 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Так ищите онлайн. Он должен социализовпться. Потом такие дети ищут плохую компанию, потому что остальные и избегают
всегдаДаДа
• 03 декабря 2024
Ответ дляАльдебаран
Не говорит по-украински или по-русски(( понимает кое-как, но не говорит. Это осталось еще с задержки
На родном языке онлайн ничего нет. Оффлайн проблематично в принципе и ехать от 4ч в одну сторону. Потому вот ищу литературу/видео/статьи/советы
Алина-1240• 03 декабря 2024
Найти 2 секции-одна спортивная-где физическая активность нужна;вторая какое то рисование,языки или что то подобное,где мыслительная работа
всегдаДаДа
• 03 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Спорт есть, хоккей. Еще плавание подключим. Любое сидячее занятие забросит, потому что категорически неинтересно. То есть на данном этапе даже не уговорим начать((
Файна пані• 03 декабря 2024
Скільки часу проводить в телефоні/планшеті/компютері? В ідеалі взагалі не має зависати в гаджеті, користуватись тільки якщо є потреба по навчанню.
Файна пані• 03 декабря 2024
І правильно вам написали вище. Активні види спорту, регулярні фізичні майже виснажливі навантаження для таких дітей то є вкрай важливо.
всегдаДаДа
• 03 декабря 2024
Ответ дляФайна пані
Стільки скільки витребує з батьків. Фемілі лінк стоїть. Часто психує якраз через те, що не дозволяємо і заспокоїтись довго не може, до неадеквату доходить.
Поки по навчанню не потрібно, але обмежити до 0 в сьогоднішніх реаліях практично неможливо
Алина-1240• 03 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Попробуйте что то на подобии ’умелые ручки’ там дети что то мастерят,должно понравиться
Файна пані• 03 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Все можливо. Од того і психує, бо знає, якщо попсихує, то отримає. Немає бути взагалі доступу і все. Почитайте наукові публікації про нейрофізіологію мозку та вплив на нього цифрового середовища. Тільки не «страшилки» на форумах, а реальні дослідження. Прозрієте.
Файна пані• 03 декабря 2024
Такі діти мають жити максимально в фізичному, не цифровому середовищі. Їхня нервова система та нейрофізіологія мозку просто не здатна адекватно співіснувати з цифрою. Тому для них постійний спорт і все, що можна активно робити руками, пиляти, стругати, будувати, та інше.
Хтомолодець? Я!• 03 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
В якій ви країні?