Оце фіфа• 03 декабря 2024

Боюсь колоти губи

Але дуже хочу)У мене немає на меті збільшення, я просто хочу вколоти 0,5 мл щоб виправити помітну асиметрію на верхній губі.
Болі не боюсь.Боюсь синців…шкіра дуже тонка, переживаю, що тижнями сходити будуть.Як в люди виходити?)))
Люблю ВалЄру• 03 декабря 2024
Не смішіть
Немає там ніяких тижнів
автор Оце фіфа • 03 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не смішіть
Немає там ніяких тижнів
А за скільки часу вони приблизно сходять?Якщо ще й мазати мазькою якоюсь
Люблю ВалЄру• 03 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Пару днів, якщо вони будуть. Може і не бути
Мотористка• 03 декабря 2024
Неделю потолок и то! Не особо и заметно, жизнь останавливать не надо.
Привіт з ботойбіччя• 03 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Я ничем не мазала, неделю точно были
У меня сложная форма губ, доктор сразу предупредила о синяках
Потом через 2 недели докололи и снова неделю с синяками)))
Говорю-балакаю• 03 декабря 2024
И не факт, что вам хватит 0,5 для асимметрии
Полюю на дрони• 03 декабря 2024
Ну то колите
А вот недавно• 03 декабря 2024
У вас присутствует чувство самосохранения, что есть хорошо, может оно победит.
Каляка маляка• 03 декабря 2024
И что страшного, ну походите пару дней с синяками, не смертельно
Рассказница• 03 декабря 2024
В мене синці тримались 10 днів, як і набряк, колола 0.8 ювідерм ультра 3, ходила в масці 😂
Рассказница• 03 декабря 2024
А кінцевий результат взагалі через місяць був, коли гель вже остаточно підлаштувалася під мою міміку
КоКоКоКоКоКо...• 03 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
вообще не было, на утро чуть и все
Мастер Пис• 03 декабря 2024
Нема ніяких синців. Мені 10 років колять по 0.5
Трейдер кріпти• 03 декабря 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
И не факт, что асимметрия есть ее сейчас у себя каждая вторая находит
Рекламама• 03 декабря 2024
Зараз нормальні лікарі колять в атравматичній техніці, максимум днів 3 маленькі синячки.