Подтяжка• 04 декабря 2024
Сколько крахмала картофельного нужно для средней густоты киселя?
Может кто варит часто, а то в сети какие-то очень разные пропорции(
Все знаю від і до• 04 декабря 2024
Варю не часто - крохмаль кидаю ’на око’, десь приблизно 1-1,5 столової ложки на літр води.
Але точно знаю, що густота ще залежить і від якості крохмалю. Тому Вам доведеться визначити свою оптимальну пропорцію методом проб і помилок.
Подтяжка
• 04 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Дякую!