Карусель-весель• 04 февраля в 10:55

Вам нравится шоколад Shogegetten?

Какой вкус стоит внимания?
Знаю что их много, но сама пробовала только 5-6 видов и для меня все очень вкусные
Баррикадница• 04 февраля в 10:57
Нравится больше yogurette
Таракашечка• 04 февраля в 10:57
Нет
Непогодка• 04 февраля в 10:58
Шоколаду в них мм, а пальми дофіга
Успокойся_Успокойся• 04 февраля в 10:59
Подобався в 90х і напочатку 2000х, коли вибору такого не було як зараз, то цей був у радість)
Свідок Перемоги• 04 февраля в 11:00
Коли мені було 10 років цього шоколаду було повно з магазинах з Європи
Маурита• 04 февраля в 11:02
Не нравится, и йогурты не нравится, и риттер сплрт. Пару видов милки и пару видов линдта ем.
графиняВишенка• 04 февраля в 11:02
Это не шоколад, а пластилиновая жижа с химозной начинкой
месяцкие• 04 февраля в 11:03
Раньше нравился, сейчас нет
месяцкие• 04 февраля в 11:03
Ответ дляМаурита
Какие?
Маурита• 04 февраля в 11:06
Ответ длямесяцкие
Какие?
Я не помню названий. У меня всё на немецком. Я по внешнему виду узнаю)) Люблю только молочные
Однозначная• 04 февраля в 11:07
нет. раньше когда он появился еще в 90-х нравился
Мир Мир Мир!• 04 февраля в 11:08
Я обожаю
Свідок Перемоги• 04 февраля в 11:13
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Тоді і наш був непоганий ще
Принаймні Світоч точно
Але завжди чомусь хотілося іноземного і здавалося, що він краще
Гитта Ягг• 04 февраля в 11:15
Это не шоколад, скорее сладкая плитка. Там от шоколада только ароматизатор.
Успокойся_Успокойся• 04 февраля в 11:22
Ответ дляСвідок Перемоги
Тоді і наш був непоганий ще
Принаймні Світоч точно
Так і було. Корону, Світоч і Рошен (тоді ще Карла Маркса) почали виробляти ще з середини 90х, але ж коли раніше не мав доступу до закордонного, то як почали завозити - всі масового кинулись купувати і пробувати)) А по факту наш шоколад і цукерки смачніші. Виключення швейцарський шоколад і цукерки (особливо ручної роботи), бельгійський трюфель, Моцарт, Ферерро Роше і ще може пару марок, а все інше що не пробувала - або таке собі, або повне г.. по складу.
Ло Шарик• 04 февраля в 11:26
Линдт больше нравится
Белочкой зови• 04 февраля в 11:30
Ответ длямесяцкие
Раньше нравился, сейчас нет
Так. Щось змінилося у рецептурі, стало більше цукру, він став приторний.
Пушап Мі мі• 04 февраля в 11:31
Ем только Рошен
Свідок Перемоги• 04 февраля в 11:32
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Світоч з 1960х ,
в мене татові сестра там працювала
З 90х батьки їздили в Польщу то привозили їхнє але смачним воно не було
Пам´ятаю привозили польський хліб, такий як зараз з супермаркетах печуть, як пух.
Успокойся_Успокойся• 04 февраля в 12:54
Ответ дляСвідок Перемоги
Світоч з 1960х ,
в мене татові сестра там працювала
Я мала на увазі поновлення виробництва шоколаду після розвалу союзу, бо напочатку 90х продавали в основному різні карамельки і бліді батончики (ліверні їх називали), Журавлика, печиво, ’Осінні’ вафлі з яблучним повидлом (смачні були і натуральні). Какао боби/шоколад був дефіцитом на конд. фабриках до середини 90х.