Дуже зручні з вкладками в сміку, моїй 12-ть, вже років пару, як носить. Зайдіть в любий ТРЦ і в магазах запитайте у продавців, але для виступу мабуть х/б не дуже, дивлячись які костюми.
Я купую своїм донькам в Центрумі топіки, там є відділ з білизною, шкарпетками на першому поверсі. Також великий вибір в магазині Фунтік (Драгоманова, 2а). Виробник з Туреччини, якість класна.
ви вже прямо як блогери, які шукають шось на халяву) ’порадьте готель в карпатах, бо не можу вибрати’) Та ж є магазини. Я в селі живу і то тут є де купити, чи в інеті замовити, а ви як маленька