Ось такий бажано 18 або 24- 2т
Valeriia123• 18 декабря 2024
Ответ дляinesita32
Та ну. Там услуги и пересылка будут дороже чем тот человечек
Ну на вскидку глянула, шип по США 3 долл, у баєра +5% до вартості і 5-6 дол море за кг, а там вага 200 г, ну таке. Як вона сама його буде купувати? Якщо у будь-якого форвардера є мін вага. Прямо там 5-6 дол заплатить зайвих. Якщо дуже хоче ту річ, то думаю то не проблема.