Пишна молодиця• 05 декабря 2024
Зп 20 тис. Київ
Для жінки це нормальна зарплата, чи сором? Чоловік є, квартира, машина є
Гигиенишвили• 05 декабря 2024
Если вы не одна, а еще и муж, который зарабатывает, то нормально
Може ще третю?• 05 декабря 2024
Якщо робота подобається, чоловік добре заробляє, то працюйте в своє задоволення)
Захекалася читать• 05 декабря 2024
У мене трішечки більше. Але мені не соромно. Працюю з дому, встигаю зі школою, спортом, гуртками, хатніми справами. В офіс то не знаю, чи їздила б.
О, вже в когось голова заболіла сильно)
Лиса Патрикевна• 05 декабря 2024
Это чистыми ?
У меня чистыми 12000, работаю сутки через трое. Но и возраст предпенсионный.
Щас ухожу• 05 декабря 2024
А що ця жінка має робити? Для прибиральниці - норм. Для фін.директора - мало.
Natalia505• 05 декабря 2024
Мені автор, цікаво хто ті люди перед якими вам може бути соромно і яке їх діло? Це ваше життя і ваші 20 тисяч.
аромат Жука• 05 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Це не сором, але для Києва треба більшу.
Больше не дают.Киев
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Сорому немає, але повноцінного життя теж, нажаль
Так у чоловіка може бути 250. Нажаль кому?
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Люба чесно зароблена зп, то не сором.Але прожити на таку неможливо.
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Всі люди с середніми зарплатами в Україні де поділись? Не живуть?
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Ні, вони існують
Тут как тут• 05 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
Больше не дают.Киев
Понятно что не дают, значит нужно пока работать за 20 тыс и искать другую работу.
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ні, вони існують
Все відносно. Залежить від того з ким порівнювати.
Млинці зі смайликом• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Что за понты?на 20к одной в киеве можно шиковать
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що для вас шикування?
Кили и Манджаро• 05 декабря 2024
Зарплата позор поэтому лучше посижу дома))
Позор не работать взрослым людям
Затишне кубло• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Почему не возможно? Может просто нет желания, на еду вполне достаточно.
Ух яка ж Я• 05 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Але їжа, то не все життя, ще є одяг, розвиток, розваги, лікування, відпочинок і т.д.
А у нас макарошки• 05 декабря 2024
Вы жрете ведрами?Или жертва маркетинга?20 тыс с головой на одну
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так є ще картьє, баленсіага і тесла, без них життя не життя, виживання
А у нас макарошки• 05 декабря 2024
У нас на 4 ых -40 тысяч гривен,не Киев,но город не дешевый.И живем не хуже других