Коко Шанель• 15 апреля в 17:54
Чоловік їде на вихідні до бурьонки
Їде до своєї матері, як вона вже забрала. Вонь обдрипана.
Вона чоловіку голову продовбала щоб ми поверталися а він нам голову продовбував.
Здорова тітка 62 роки, хоче щоб ми її доглядали в часності я. В неї дочка є.
В селі сидить, дочка повинна приїзжати порядки в хаті наводити бо засранка позастрає все, плиту не миє, все засране жирне.
Син повинен їхати їй по двору помагати. А вона цілими днями бухає з сусідами то їй немає коли за стаканом.
Ненавиджу її, вонюча ропуха
Коко Шанель
• 15 апреля в 17:58
Ответ дляТочу ляси
Ещё и заставила Вас вернуться из Германии, тьфу на нее
Тварюка просто. Бо її бісило що ми там подорожуємо і по басейнам їздимо.
Сказала чоловіку хай викупає її басейні, бо по року не миється ропуха.
І хай пуповину не забуде перерізати бо до цих пір не перерізана
Этожзвяздаяегообожаю• 15 апреля в 17:59
У жабы сын кто? Жаба. А вы его сколько лет уже обслуживаете? Неужели уже в принца превратился?
Коко Шанель
• 15 апреля в 17:59
Ответ дляГарачий Чокалад
А зачем за ее сына замуж выходили?
Я ж не знала що воно таке. Коли дізналася то вже дитина була. З під тишка по телефону завжди наговорює на мене , сірий кардинал
Точу ляси• 15 апреля в 17:59
Ответ дляКоко Шанель
А что Вы, белая и пушистая, толковая и хозяйственная, с такими людьми рядом делаете?
Гарачий Чокалад• 15 апреля в 18:00
Ответ дляКоко Шанель
То ж надо было сначала дружбу с ним водить, а не в день знакомства в постель - залет-замуж. То знали бы 🤷🏻♀️
Коко Шанель
• 15 апреля в 18:01
Ответ дляТочу ляси
Там Тарасова хата, в дворі срач. В хаті срач, п´є горілку.
Я коли заміж виходила то не думала що він такий прив´язаний до неї і буде постійно туди їздити. Там пуповину не перерізали в родломі
Блакитна устриця• 15 апреля в 18:01
Ответ дляКоко Шанель
Где она живет?
Козяка-маляка• 15 апреля в 18:02
Ответ дляГарачий Чокалад
А зачем за ее сына замуж выходили?
Автор хотела сразу в хоромы
Гарачий Чокалад• 15 апреля в 18:03
Ответ дляКозяка-маляка
Автор хотела сразу в хоромы
То хоть бы посмотрела, какие хоромы ее ждут
Козяка-маляка• 15 апреля в 18:04
Ответ дляГарачий Чокалад
И какая «ропуха»
Коко Шанель
• 15 апреля в 18:05
Ответ дляКозяка-маляка
И какая «ропуха»
Бачила я ті хороми. Але ж не збиралася там жити. Ми живемо за 500 км
Коко Шанель
• 15 апреля в 18:06
Просто тварина. Добре що хоч свекор помер, то такий тошнотік ще був плюс алкаш
Коко Шанель
• 15 апреля в 18:06
Ответ дляКозяка-маляка
Название есть у села?
Да щас написала. Але Богом забуте село . Де дороги немає нормальної 15 км до села їхати 1,5 години
Блакитна устриця• 15 апреля в 18:08
Ответ дляКоко Шанель
Автобусы туда ходят?
Коко Шанель
• 15 апреля в 18:08
Ответ дляБлакитна устриця
Автобусы туда ходят?
30 років як не ходять
Блакитна устриця• 15 апреля в 18:09
Ответ дляКоко Шанель
30 років як не ходять
Как туда народ добирается? На конях или на волах?
Мамаша в бигудях• 15 апреля в 18:09
Ответ дляГарачий Чокалад
А зачем за ее сына замуж выходили?
Мой не такой
Коко Шанель
• 15 апреля в 18:09
Ответ дляБлакитна устриця
В кого є машина то на машині. А так таксі за 700 грн
Блакитна устриця• 15 апреля в 18:10
Ответ дляКоко Шанель
Багатое село