Борщик• 05 декабря 2024
Жінки 45+ дайте мудрі поради життя для 30+
Дайте будь ласочка мудрі поради. Що ви зрозуміли в свої роки?
Полуничка• 05 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Знову ви така наївна. як ото вам 15 років. він може бути ідеальний. а через 10 років закохатися і забрати усю налічку. яку відкладали разом на будинок і втекти до коханки. Це історія моєї куми. а був ідеальний. все в сім*ю,їздили,відпочивали. але за півроку чоловіка підмінили. . Ви не можете бути впевнені,що чоловік не зміниться. сьогодні він такий,а завтра все по-іншому. спочатку всі закохані,класні,але потім чомусь і коханки з*являються,і т.ін. Кохання ж було,то де воно?
І ще скільки ж багато, на жаль, таких випадків є.
Жирафовое варьенье• 05 декабря 2024
1. Мужик нужен с деньгами
2. И тот, которому вы нравитесь. И это обязательно. Все эти ’А, может, он привяжется ко мне, он просто стеснительный, не умеет симпатию показать, а вон Маша своего добивалась, бегала, а теперь женаты и 10 детей’ - к черту. Когда вы нравитесь-совсем по-другому все будет, сами же это увидите.
3. Умейте общаться, дружить и нравиться людям. Это вообще №1 в жизни. Хорошие друзья вас и на работу пристроят, и познакомят, и в больницу придут с супом. Но нужно уметь вкладываться и отдавать, и, главное, понимать, в кого нужно, а кто пустышка. Посиделки по праздникам и выслушивание нытья про то, кто кого бросил, дружбой и поддержкой не считаются.
4. Профессия нужна обязательно. Не там годик, там переучилась, ой, а, может, тестировщиком еще пойти - сами понимаете, что это.
Сегодня сержусь• 05 декабря 2024
Не вкладать у не своє житло. Не відкладати народження дітей. Не брати на себе усю можливу відповідальність. Любити себе й балувати себе. Робити фотосесії. Більше подорожувати.
Партизанка• 05 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Чомусь ви постійно хочете мені постійно приписати якісь власні комплекси? Якщо ваша кума за 10 років так в не змогла зрозуміти, що її чоловік козел, до чого тут я?
Партизанка• 05 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Не зарекайтесь. Всякое в жизни бывает
Що саме буває?
Україна понад усе!• 05 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
Що саме буває?
Я б порадила берегти душевний спокій і здоров´я. Займатись спортом для підтримки тонусу. А ще б виїхала в іншу більш безпечну країну.
Харчовий тріль• 07 декабря 2024
Що треба починати було працювати з самооцінкою і в принципі з психологом ще років з 30, а не починати в сорок.
В мене життя з нуля почалося з психотерпаією.