Червона калина• 05 декабря 2024
Випадіння волосся і вагітність
Добрий вечір. Дівчата, багато раз чула, що під час вагітності припиняється випадіння волосся і воно стає більш густим і красивим. Чи помічали таке при вагітності і з якого тижня? Дякую
Червона калина
• 05 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
Какая связь...
У себя не замечала такого
Ну от в мене в невдалу вагітність - спочатку волосся майже не випадало (коли вагітність норм розвивалась). А потім як завмерла напевно- то дуже полізли
Червона калина
• 05 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
Какая связь...
У себя не замечала такого
А з якого тижня було помітно, що волосся майже не випадає , не пам´ятаєте?
заварний look• 06 декабря 2024
Где-то с 12 недели до 25, точно не помню, это примерный срок, у меня не выпадали волосы.
Потом стали выпадать- сдала ферритин, он низкий, стала пить железо, еще вит Д, снова перестали выпадать
Natal_ka91• 06 декабря 2024
Було таке. Місяця з 3ого після родів випало походу все що не випало під час вагітності
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 декабря 2024
да, после первого триместра практически не выпадало. Зато сейчас...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
прогестерон снизился, вот и результат. Они из-за повышенного прогестерона не выпадают.
Из Кукуева я• 06 декабря 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так и было,а после родов начался пиз*ц
Полный п...ц