язззззь!!!• 06 декабря 2024

Ух, как зарплаты растут!

Вы где работаете, в таможне, или в министерстве?

💵 Середня зарплата чиновників з початку року зросла майже на 20 тисяч — Мінфін

У в порівнянні з січнем зарплата зросла на 49%. На початку року вона становила 38,6 тисяч гривень.

👉 До Чесних Новин 👈
Шмоточницаца• 06 декабря 2024
это пыль от реальности
поверьте
автор язззззь!!! • 06 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
это пыль от реальности
поверьте
Как в анекдоте, ’а там ещё и зарплату платят?’...
Бджолина королева• 06 декабря 2024
Им надо жить ,а нам надо выживать 🫣
Идууу--уууу блин• 06 декабря 2024
Ну так была бы у всех нормальная ЗП, не было бы мотивации брать взятки.
Дідова баба• 06 декабря 2024
они не на ЗП сидят там
не смешите
ВыФсеВрете• 06 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
У нас менталитет такой..
Хоть миллион дай з/п все равно будут брать.
КокошинЭль• 06 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вы даже не представляете, сколько млн стоит получить то место
Дідова баба• 06 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
а люди не понимают что эти места покупают
Міряю від одиниці• 06 декабря 2024
- Мы стали жить лучше! - сказало правительство
- Мы за вас рады. - ответил народ
Я_и_моя_собака• 06 декабря 2024
А ’Комітет з Національноі преміі Украіни імені Бориса Патона’ это что за зверь такой?
Тріль підпільний• 06 декабря 2024
Ну дивіться, я працюю бухгалтером в одному з управлінь ОДА, оклад спеціаліста у січні був 13633грн, на сьогодні аж 20450грн, +200грн ранг, + 2% (це аж 400грн, якщо повний місяць відпрацювати) надбавки за вислугу років (у мене усі молоді), якщо пощастить, буде премія, максимально 30%, це аж 6318грн, якщо грубо.
Всього виходило «чистими» 22 тисячі грн, це якщо не хворіти і не брати за свій рахунок. Тепер буде 21 тисяча в руки.
В мене, як у бухгалтера, ще менше, а я єдиний бухгалтер, в мене дитина (одинока мати) і оренда житла(впо, допомога нам «не положена»).
Якщо є бажаючі, welcome, я не планую тут затримуватися надовго.
А ви і далі читайте які тут дармоїди-мільйонери
Мюллерная• 06 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ви трохи не розумієте, не йдеться про мотивацію, і митники (я саме про них пишу, того що знаю) які мають по декілька мільйонів доларів, плювали на зарплату, 30т вона чи 70т, це пил, вони отримують більше кожен день. Так, це не всі, хтось живе на зп 30т і все.
Тріль підпільний• 06 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
Яке саме?
КокошинЭль• 06 декабря 2024
Все руководящие от минфина до антимонопольного
КокошинЭль• 06 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Яке саме?
Идууу--уууу блин• 06 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
так что вы предлагаете?Убрать вообще ЗП , пусть официально взятки берут?
Тріль підпільний• 06 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
В старпості про керівників мови не було, усіх обісрали
КокошинЭль• 06 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Вы действительно не понимаете, как образовывается средняя для общего борща из свеклы, капусты и мяса?
Откройте декларации
Весотехник• 06 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Автор, я вас еще больше расстрою. Это средняя зп, тоесть взяли зп уборщицы и менеджера. Так что там поболее получают.
Тріль підпільний• 06 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
Откройте декларации
Ні, це ви не розумієте, що якщо ввели коефіцієнт (щоб збільшити заробітну плату), то не вийде начальнику накинути 100000грн, а спеціалісту 10000грн, отримають пропорційно старий оклад * на 1,5 (чи на 2/ чи який там коефіцієнт в сімʼї)
Мюллерная• 06 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дивлячись реально на речі, так .
Для чого людям маючим декілька мільйонів доларів, ці зарплати які вони отримують разом з пенсією (бо інваліди ), краще направити бюджетні кошти на щось інше.
Ви ж знаєте скільки у нас прокурорів та судів інвалідів, такі хворі , і які вони маєтки в Україні та за кордоном мають, це я не кажу про керівників МСЕК, ТЦК, митниці, податкової, БЕБ,......., краще відразу на ці посади фінансовий конкурс, наприклад посада 1 зама Львівської митниці= 3млн дол, тобто сплачуєш до бюджету і стаєш на рік керівником. На митниці нічого від цього не змінеться, а держава отримає гроші на 1 бтр чи Гепард.
КаваЗМолоком• 06 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вы можете им миллиарды долларов платить. Но они всё равно будут брать взятки. У них есть чёткий план: кому и сколько заносить выше в чемоданчике.
Оксана Р• 06 декабря 2024
А это организации нужны?