Art-9a4b• 06 декабря 2024

Рана після прищу, допоможіть

Всім добрий день, може хтось стикався з такою проблемою, Допоможіть. Після гоління було роздратування і з´явився прищ, я його видавив і така рана. Мастив левоміколем, стрептоцидовою маззю, зеленкою, нічого не допомагає. Що це може бути? Як із цим боротися? Заздалегідь дякую.
Christ1na• 06 декабря 2024
Схоже на герпес
Ariervil• 06 декабря 2024
К врачу идите!
Guzelli• 06 декабря 2024
Врач дерматолог поможет быстрее
natella579• 06 декабря 2024
Інфекцію занесли. Біжіть до дерматолога. Якщо воно ’слизить’ і далі розпливається, то треба більш дієві антисептики, які лікар припише.
lisenok_8282• 06 декабря 2024
підсушуєте фукорцином, через 15 хвилин мазь Бактопік або Бактробан. І так 3-4 рази вдень Днів 5-6 і все загоїться. У вас схоже на стрептодермію.
lisenok_8282• 06 декабря 2024
І важливо не мочити! Оця штука має бути сухою!
inna5577• 06 декабря 2024
Тут нужен дерматолог, вы сами не справитесь
Alinka45• 06 декабря 2024
Давить прыщи нельзя. Занесли инфекцию. К врачу идите
lisa2101• 06 декабря 2024
К врачу и срочно. У меня мама с меньшим в больнице лежала. На этом участке лица вообще давить ничего нельзя.
tereska• 06 декабря 2024
Стрептодермія((
Нічого не буду радити, самі погугліть або до дерматолога. Рознесло добряче так.