Задираю носа• 07 декабря 2024

Як відмовитись від судиннозвужуючих крапель для носа?

після ковіду стала наче залежна
Альфасамка• 07 декабря 2024
а яка різниця між з ними і без них
маминаБубочка• 07 декабря 2024
Перейти на гормоны)) Назонекс, Авамис
Подключить гипертонические пшикалки.

Но, у меня слабо получается. Точнее, пока использую гормоны - сосудосуживающие не нужны. Но только отменяю ..
Вредняжка• 07 декабря 2024
Я 10 років від них залежна. Буду робити операцію (вирівнювати перегородку та вазотомію), бо гормональні каплі типу назонекс/флікс/етацид допомагають на місяць десь. Знайдіть хорошого лікаря
Альфасамка• 07 декабря 2024
лікується легко, як і будь яка форма наркоманії.
ПЕРЕСТАТИ ЙТИ СВОЇМИ НОГАМИ В МАГАЗИН І ЇХ ТАМ КУПУВАТИ.
Це стосується і алкоголю, куріння, капель і будь якої іншої залежності.
маминаБубочка• 07 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Правильно!
И те кто в депрессии - просто перестаньте депрессовать и всё!

А у кого нет денег на карте, просто переведите деньги со своей другой карты, все просто 🤣
Играю_на_кларнете• 07 декабря 2024
Читала, що треба їх розводити водою
Спочатку на 20процентів, і з часом дійти до 100
Альфасамка• 07 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Правильно!

якшо людина не живе в алко магазині чи аптеці.
Н@Диете• 07 декабря 2024
Купила таблетки для носа. Новые капли, то есть, не капала все время одинаковыми. И начала капать только одну ноздрю. Когда вторая отвыкла, то перестала капать. Это очень сложно, была вечная головная боль из-за отека. На ночь иногда капала, но таблетки топ, хорошо помогли. Жизнь без капель прекрасна
Марс атакует• 07 декабря 2024
Я так мучалась, не могла от этого избавиться, потом стала капать одну ноздрю, когда первая отвыкла, перестала капать вообще. Сейчас очень аккуратно с каплями
Глаза_в_3_карата• 07 декабря 2024
Терплю. Эвказолин всегда спасает при простуде, но на 5 день отказываюсь. Да, дышать чуть не ртом приходится какое-то время, но это меньше суток.
Коко На Страже• 07 декабря 2024
Пишу схему, дав лікар, злізла півроку тому
Риномістин в ніс 0.05%, 2-3 рази в день , 2 вприска, 5 днів
Через 5 хв
Етацид в ніс, 2 впрска, 2 рази в день . 10-14 днів

Білагіс 1 таб 10 днів на ніч

Сиділа сильно на краплях 7 років, 3 рази на день капала,не могла без них зовсім . Зараз не капаю взагалі
Ні за холодну воду• 07 декабря 2024
Мене Флікс врятував. 3 роки залежність була(
Кашпо• 07 декабря 2024
Попробуйте эуфорбиум композитум
Он не сразу работает, надо подождать
nataranha• 07 декабря 2024
Я розвожу евказолін водою для інʼєкцій і бризкаю.Ще цілий день гіпертонічним розчином.3-4 дні і значно легше
Этожзвяздаяегообожаю• 07 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Колись терапевт дільничний сказала, що у мене алергічний риніт і призначила судиннозвужувальний спрей. Але не сказала, що від нього буде залежність Через тиждень я вже на стінку лізла без нього. Дуже важко було відмовитися, але вдалося. Потім вирівняли мені перетинку, зробили вазотомію, прибрали великий поліп - і почалося просто нове життя😎
Чарівне зіллячко• 07 декабря 2024
Мужа когда то отучила.
Стала тупо прятать флакончики с каплямм, которые были дома.
Помучился и через 3 дня, как рукой сняло. Больше не вспоминает даже про них.
Уберите их из дома и не покупайте. Там период ломки не долгий.
Olha_A• 07 декабря 2024
Я півроку мучилась після ковіду з закладеним носом(( І тут прочитала пораду про Піновіт (з ефірними маслами, раніше схожі були Піносол) і, о чудо, вони мені допомогли за тиждень. Дуже вдячна дівчині, яка це порадила🫶🏻, правда вона ще оральні каплі радила Міліносик, але я справилась без них.
Качка в тапцях• 07 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Подскажите, что за таблетки?
100%• 07 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Что за таблетки?
Заюшка_хозяюшка• 07 декабря 2024
они вам помогают пробить нос?
Попробуйте как альтернативу мази типо звездочки, сейчас много всякого на травах вто хорошо пробивает нос
Файна пані• 07 декабря 2024
Перетерпеть
Новопоштинская• 07 декабря 2024
Говорю как бывший наркоман сосудосуживающих капель. Отказаться и не капать, на 2-3 день будете нормально дышать. Есть гормональные капли. Я капала во время отказа сосудосуживающих, мне не помогали.
Покращена• 07 декабря 2024
Капала 15 лет. Потом пару дней покапала гармональными каплями и морская вода , пожила возле океана немного и вот уже 2 года вообще ничем не капаю. Даже при простудах только морская вода. Причем какого-то супер дискомфорта и отчаянного желания закапать в этот период не было. Достаточно легко получилось отказаться. Хотя до этого 15 лет я капала по 3-4 раза в день
Мейк-ап форева• 07 декабря 2024
Мені допомогла повна відмова від крапель і перехід на сольовий розчин для носа з аптеки. Звісно потрібно бути готовим, що якийсь час ніс буде закладеним, я 2 дні мучилась, дихала ротом, але продовжувала використовувати сольовий розчин. На третій день ніс почав дихати, більше спреями та краплями для носу я не користувалась.
Бубль Гум)• 07 декабря 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Капаете им, солевым раствором, или промываете?
Мейк-ап форева• 07 декабря 2024
Ответ дляБубль Гум)
Використовувала тільки спрей типу Аквамаріс, але більш дешевий аналог, просто попросила в аптеці звичайний сольовий розчин, точну назву не згадаю, бо давно це було. І 2 дні пшикала у ніздрі приблизно кожні 2 години. Як я зрозуміла, більше впливає не сам спрей, а той факт, що я перестала використовувати судинозвужувальні спреї. Від багатьох людей вже чула, що варто перетерпіти закладеність декілька днів і вона пройде.