Місячне Сяйво• 07 декабря 2024
Скільки зараз нормально дарувати на весілля?
Близьким родичам.
Акукарача• 07 декабря 2024
Також сума подарунка дещо залежить від місця святкування.
Чи це буде якесь просте кафе, де трохи посиділи та розійшлись, чи крутий ресторан з цікавою програмою.
Але менше 100$ з людини не варто дарувати в будь якому випадку.
Бесконечность-не предел• 07 декабря 2024
Близьким це брати сестри, племінники. 200 доларів з людини
Залізний кіготь• 07 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Ми в минулому році дарували від 500 до 2000 дол з пари в залежності від того на скільки близькі стосунки з молодятами
С моей зарплатой, лучше меня и не приглашать.
Трактор Віка• 07 декабря 2024
Дивлячись скільки ви заробляєте.
Чужим, або дуже далеким родичам менше 100$\€, не дарую.Зазвичай 200,300+ Брату і хрещениці по 1000$
Зарплата в мене 1500$
Залізний кіготь• 07 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Ну, ми в Києві, ресторан, оформлення, тамада не 2 копійки коштують, дарувати менше ніж коштує ресторан для мене дивно
Это сколько ?
Рятівник Малібу• 07 декабря 2024
100 уе с человека начальное, вдвоем 200, а если близкие то напрячься можно и больше подарить.
дама_из_декрета• 07 декабря 2024
Только у нас из кожи вон лезут, кто больше подарит
. В Европе дарят 100евро с пары и считают это хорошей суммой
Україна понад усе!• 07 декабря 2024
Ответ длядама_из_декрета
Це при тому що в країні війна і ми котимось у повну дупу. Теж дивуюсь