Місячне Сяйво• 07 декабря 2024

Скільки зараз нормально дарувати на весілля?

Близьким родичам.
Стервочка• 07 декабря 2024
Тисячу грн
Краля-Галя• 07 декабря 2024
100 долларов с человека
Бавовна• 07 декабря 2024
а сколько вы зарабатываете?
вре_Динка• 07 декабря 2024
Ми в минулому році дарували від 500 до 2000 дол з пари в залежності від того на скільки близькі стосунки з молодятами
Акукарача• 07 декабря 2024
Також сума подарунка дещо залежить від місця святкування.
Чи це буде якесь просте кафе, де трохи посиділи та розійшлись, чи крутий ресторан з цікавою програмою.
Але менше 100$ з людини не варто дарувати в будь якому випадку.
Інесса -5c9a• 07 декабря 2024
Від 2500грн на людину.
Бесконечность-не предел• 07 декабря 2024
Близьким це брати сестри, племінники. 200 доларів з людини
Залізний кіготь• 07 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
С моей зарплатой, лучше меня и не приглашать.
Трактор Віка• 07 декабря 2024
Дивлячись скільки ви заробляєте.
Чужим, або дуже далеким родичам менше 100$\€, не дарую.Зазвичай 200,300+ Брату і хрещениці по 1000$
Зарплата в мене 1500$
Блискавка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Свадьба, не каждый день. Все таки событие.
вре_Динка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну, ми в Києві, ресторан, оформлення, тамада не 2 копійки коштують, дарувати менше ніж коштує ресторан для мене дивно
Залізний кіготь• 07 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Это сколько ?
вре_Динка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Это сколько ?
Кожен ресторан по різному коштує. Але банкет завжди дорожче ніж просто сходити в цей же ресторан
Рятівник Малібу• 07 декабря 2024
100 уе с человека начальное, вдвоем 200, а если близкие то напрячься можно и больше подарить.
дама_из_декрета• 07 декабря 2024
Только у нас из кожи вон лезут, кто больше подарит . В Европе дарят 100евро с пары и считают это хорошей суммой
Україна понад усе!• 07 декабря 2024
Ответ длядама_из_декрета
Це при тому що в країні війна і ми котимось у повну дупу. Теж дивуюсь