Мастер Пис• 07 декабря 2024

Низька плацента прямо над внутрішнім вічком

На першому скрінінгу скащали,що плацента прямо над внутрішнім вічком, але ще є багато часу щоб вона змістилась. В когось так було? І чи є якісь ризики зараз?
Відкушу все що стирчить• 07 декабря 2024
В мене таке було. Потім плацента піднялася, було крайове передлежання, тричі були кровотечі, лежала в лікарні. Але до 32 тижнів взагалі не було передлежання.
Lorhen_• 07 декабря 2024
У мене було 5 мм від вічка. Кровотеч не було. Сама піднялася ближче до пологів.
Катруся 777• 07 декабря 2024
В мене було. До кінця вагітності піднялася на необхідний мінімум. Народжувала сама, все ок
Локшина на вухах• 07 декабря 2024
А у мене так і не піднялася. Була дуже сильна кровотеча на 35 тижні, екстренно вночі робили кесарів розтин, чоловікові сказали, що будуть рятувати хоча б дитину. Дитина була без кисню кілька годин. Що ми пережили, страшно сказати. Слава Богу, що все закінчилося благополучно, це було справжнш чудо.
Я в жодному разі вас не лякаю, просто і так буває. Моя лікарка говорила, що все буде добре, нічого страшного, ніякого збереження не потрібно, не піднімається плацента у дуже малому відсотку випадків, але я в них потрапила! Просто будьте обережні і пам´ятайте про можливі ризики, іноді краще перестрахуватися і бути під наглядом лікарів
пьЯНА• 07 декабря 2024
На первом скрининге было полное предлежание, в 16 недель тоже. В 18 поднялась на 2см выше зева, в 23 уже на 8см.

Просто поберечься и все, на таком сроке почти у всех такое.
Радість моя• 07 декабря 2024
Такую беременность вылёживаютс раннего срока, тогда есть вероятность, что плацента поднимется. Ничего тяжелее 1,5 литровой бутылки воды не поднимать, секс нельзя и тп.
Натусик Я• 07 декабря 2024
Вам треба тепер тільки лежати, нічого важкого в руки, не працювати.Т.б вилеживати всю вагітність
автор Мастер Пис • 08 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
А ризик тут саме через те,що плацента перекриває вихід і природнім шляхом не зможе дитина родитися?
Радість моя• 08 декабря 2024
Ответ дляМастер Пис
до родов она ещё может подняться , вернее не до родов а до какой то недели , не помню уже то ли 18 то ли 28 . Отдыхайте, лежите , сидеть полулёжа лучше если придется.