Некомильфо• 08 декабря 2024

Як почистити ауру в квартирі?

Хто в темі, розкажіть, що робити, будь ласка?)
Не зацілована• 08 декабря 2024
Mr. Proper
Звездолётчица• 08 декабря 2024
Клінінг добре з цим справляється. Амінь
Сунуся в чужі справи• 08 декабря 2024
А чим ви її так загрязнили?)
вентиляторная• 08 декабря 2024
Восковые свечи оставить погореть в комнатах, рядом соль поставить (огарки потом выбросить, соль смыть в туалет)
Обойти всю квартиру по периметру со свечёй от входных дверей, выражая намерение очисть пространство от всех негативных энергий, которые оно накопило.
Это если ваша квартира и просто профилактика.
А если новая и вам там плохо, то в такую лучше изначально не селиться. Или искать специалиста
неДоЖиру• 08 декабря 2024
Взять в церкви святую воду, поубирать дома и окропить все комнаты с молитвой
Можно это делать часто, хоть каждую неделю
Козачка• 08 декабря 2024
Ремонт
Электричка• 08 декабря 2024
А чому ви вирішили що аура квартири забруднена?
Викиньте старі речі, наведіть порядки скрізь, відкрийте всі вікна на провітрювання з наміром на очищення простору, зі свічкою вам тут уже рекомендували.
Кожна річ в квартирі має свою энергию, придивіться, що викликає неприємні відчуття.