Паратруперсупер• 09 декабря 2024
Порадьте дитячого остеопата, Київ
Доброго дня. Порадьте, будь ласка, дитячого остеопата в Києві.
Прохання утриматися від коментарів по типу "це все шарлатани і т д", потрібні поради з власного досвіду
Патріотка з дивану• 09 декабря 2024
вы хоть проблему опишите
я водила к Парахину 2х детей с одинаковой проблемой (боли роста в коленях). одной как рукой сняло, второй вообще не помогло.
Зинчука еще советовали
Паратруперсупер
• 09 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
вы хоть проблему опишите
Зинчука еще советовали
Дякую, що відгукнулися) Так, дійсно - проблема така -
Головні болі, загальні прояви невралгії по тілу. Хочу як допоміжне для малого
У Парахіна (сина) в свій час були, дякую. Допомогало на деякий короткий час, хочу спробувати можливо ще когось
Паратруперсупер
• 09 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Спробуйте до невролога, чи ви вже були? Дослідження робили?
ще ні. підемо також, Історія в нас стара, а головні болі - нові. причину підозрюю, вона не неврологічна. Тому якщо порадите невролога для виключення її частини - буду вдячна
Сладкий лимончик• 09 декабря 2024
Подруга возила ребенка тоже к парахину, не помог( у моего сына нервные тики и сколиотична постава( невролог прописал анантавати и посоветовала тоже сходить к остеопату. Анантавати попили 2 недели и стало будто хуже, какой-то перевозбужденный весь(( Ездим сейчас в софиевскую Борщаговку аж, но пока довольна, по спине заметно стало после 3го раза, тики практически ушли, были 5 раз, курс остеопат советует на 10 раз
Доль Чекомбана• 09 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Щиро рекомендую!
Занурюється і знаходить реальне рішення
🫶🧸🫶
Паратруперсупер
• 09 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Щиро рекомендую!
Занурюється і знаходить реальне рішення
🫶🧸🫶
Дякую за рекомендацію велике!
Паратруперсупер
• 09 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Поділитесь контактами?
Доль Чекомбана• 10 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую за рекомендацію велике!
Одужуйте! Рада, що можу допомогти
🫶🧸🫶