Просто каралева• 09 января 2025
Трихолог Киев
Доброй ночи. Пожалуйста, посоветуйте трихолога в Киеве. Спасибо.
Залізний кіготь• 26 января 2025
Ответ дляНеваляшкина
Найкращий і прошарений Хобзей Кузьма
Вы не были у него?
Залізний кіготь• 26 января 2025
Ответ дляНеваляшкина
Були
А можна спитати.. до нього прийом коштує 2500 зараз. Приходиш зі скаргами, він дивиться і виписує аналізи. І одразу другий прийом потрібен до початку лікування. Так?
Чи можна прийти вже з аналізами? Але якими. Скільки вам треба було прийомів щоб почати вірне лікування? Чи у вас була просто разова консультація? Дякую заздалегідь за відповідь