Дівчата, чомусь зовсім не чула про цю косметику, але в їх адвенті спробувала засоби і в шоці. Особливо зайшов дезодорант з пребіотиками, бігаю весь день і пахну. Раніше на стресі ніякі душ і всякі засоби не допомагали. І пасту теймуровала брала, нею не дуже зручно. А тут цей дезік з вишнею, такий ніжний, приємний. Я зовсім не воняю! Ура!
Ответ дляklaraneill
спасибо. а долго он сохнет?
Він не мокрий, а такий, мазкий, я б сказала. Особливо не помічала, коли сохне. Просто намазалась перед виходом чи після душу. У мене бувало, що і після ночі проблеми, бо стресую сильно. А за 2 дні зовсім ніякого запаху, так приємно)
Ответ дляAlinka45
Когда прям ничего не работает, то можно рискнуть и попробовать, если есть свободные деньги
Я ж пишу, що в адвенті, а адвент щі знижкою був) можливо я б і не знала про таке, а тепер реально задоволена і рекомендую.
Ще там крем для рук і маски порадували, до іншого поки не дійшла