Ромашкинная• 09 декабря 2024

Як би ви відреагували? Ви впали з велосипеда через автомобіліста

Добрий день. Уявіть, їдете ви на велосипеді. А біля тротуару стоять припарковані авто. Ви маєте проїхати повз авто і тут двері водія відчиняються і ви в них збиваєтесь, падаєте, велик падає , вибігає з авто жіночка перелякана , вибачається , питає чи ви не вдарились. Дорога з не активним рухом ,тому інших авто на дорозі в той час не було. А інакше могли б і під інше авто потрапити. Ваша реакція ? Дякую
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Ну, так и объезжать машины припаркованные нужно по правилам, а не на расстоянии 10 см от машины
Так місця вже немає де об´їхати. От якби вона відкрила і якесь авто знесло б їй двері.то була б довольна
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Ну дивіться, це дуже неприємно.
уявляю собі )
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Була якось в Празі, здивувалась що і там їздять на велику по тротуару
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Авто бы не снесло, потому что есть правило объезда
А если места нет - машина что, на тротуаре в метр была припаркована?
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Якби їхали машини то можна було потрапити під інше авто об´їжджаючи її.
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Так никто ж и не ехал
Чего нужно было впритирочку проезжать к припаркованной машине?
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Так никто ж и не ехал
Тобто я ще маю думати де мені проїхати? Яка ви хитра. Таке як ви зробить винуватим кого завгодно аби лиш не себе. Правила дорожнього руху знаєте , чи теж права купили і всі вам все винні на дорозі бо ви за рУЛЬОМ?
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Так никто ж и не ехал
Через таких як ви люди бояться на велосипедах їздити
Папина дочка• 09 декабря 2024
По идее велосипед должен ехать справа скраю, в таком случае велосипедист не попал бы под машины, велосипеду на дороге делать нечего, только скраю в спец. Полосе.
Водитель машины не права. Она не удостоверилась что может открыть дверь.
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Так никто ж и не ехал
Дорога одна для всіх, в межах дороги я маю право їхати де мені хочеться і де мені зручно. якого чорта там стояти і не дивитись взагалі кому перед носом Воно двері відкриє і зіб´є з ніг?
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Ну у нас там машини припарковані стоять у спец полосе
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Удалено администрацией...
Ясно все з вами.
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Ясно все з вами.
И с вами тоже
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Удалено администрацией...
Думати має та корова за рульом,якщо вона там припаркувалась і порушує правила.
Папина дочка• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Это проблема наверно всех городов.
Я думаю, если вы передвигаетесь на велике часто надо заняться этим вопросом, возможно объединиться ещё с кем- то.
Я боролась парковками на пешеходном там где я переходила с коляской ежедневно. Фоткала номера машин, звонила, писала. Помогло.
В случае вашем нужно вызывать полицию пусть штрафуют и требуйте компенсацию.
Зупка_цем• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
автор Ромашкинная • 09 декабря 2024
Ответ дляБяки-козяки
Удалено администрацией...
Бажаю вам здохнути в дтп
Бяки-козяки• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Бажаю вам здохнути в дтп
Это вы в зеркало говорите?
Ну, удачи! Странные у вас желания и видение своего будущего
Хотя с таким подходом к дорожному движению...
Вы добьётесь желаемого
Зупка_цем• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
В нас немає обладнаних доріг. На одній вулиці зробили велодоріжку то там машини паркуються ))) і взагалі в нас мрак з цим. Хто як хоче так їздить, і по тротуарах теж
Паркуют до тех пор, пока однажды не узреют на своих авто сплошную глубокую борозду
Столічна штучка• 09 декабря 2024
Друга мужа сбил автомобиль, вернее задел на повороте. Друг упал с велосипеда и получил перелом руки в локте. Вело-шлем на голове раскололся (лопнула ’пена’, которая прилегает к голове). Водитель уехал, но попал на камеры. Полицию вызывали свидетели.
За рулем был молодой парень, который велосипеда просто ’не видел’. Потом они 1,5 года судились. На суд вместе с водителем ходил папа, к-й рассказывал, что сыночку не справедливо обижают.
Друг мужа дважды оперировал руку.

Вывод - ездить на великах опасно, пока у нас такие водители.
Пускаю бісики• 09 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Якщо зліва неперервний трафік, чи постійно їдуть велосипедисти, наприклад
Ви посеред тур-де-франс десь виходите?
Стефанія• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Але ж треба дивитись коли відкриваєш двері чи не їде хтось
Мало інформації, щоб щось написати..

Ви подавали сигнал, що здійснюєте об´їзд?
Авто було на парковці чи просто на дорожній смузі стояло?
Ви дотримувались дистанції при об´їзді?

ПДР вимагають від велосипедистів дотримуватися правої сторони, не виїжджати в ліву смугу, а при потребі їхати навіть по тротуарі.

Одним словом, мало що ясно, щоб конкретно проаналізувати ситуацію.
begovelik• 09 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ви посеред тур-де-франс десь виходите?
В Австрії та Німеччині велосипедистів дуже багато на вулицях, при чому, і вдень і вночі і при любій погоді )
Стефанія• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Тобто, не було місця і Ви змушені були б на зустрічну виїхати?
В таких випадках авто потрібно справа об´їжджати, або по тротуару пішки велосипед везти.
Не можна рухатись впритик до авто, Ви в сліпій зоні, Вас не видно.
Ви правила дорожнього руху для велосипедистів читали?
Черговий по кухні• 09 декабря 2024
Ответ дляРомашкинная
Если с вашей стороны помеха,то вы должны остановиться.