Ksenia2291• 09 декабря 2024
Не знаю, как оставить отзыв в Инстаграме, поэтому оставлю здесь пока что
Пиццерия Вау Фуд, шаурма , 139 грн. Если что, не Киев и у нас тут за 85 грн можно взять мега вкусную шаурму
Ответ дляVlada-Maria
то Вас від капусти так? А якби ще м’ясо було...
Да. ,вы б тоже злились. Нет?
Монашка в миру• 09 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Так воно і є. Тут кожна тема така. Кожна домогосподарка намагається ’упражнятися’ в ’гуморі’ один поперед одного
А ви краща? Люди перш ніж замовити шаурму не гуглять порадницю. Думки свої викласти не вмієте. Навіть місто не вказали