Соня-сонятко• 09 декабря 2024

Кто живет согласно своей натальной карте,дизайну человека-ваша жизнь изменилась?

волосатое стекло• 09 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
А книги начать читать вам натальная карта не советовала? По идеИ должна была
Я читаю книги, сейчас в процессе получения второго образования
Захекалася читать• 09 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Багато тексту свинособачою не осилила, можна зрозумілою мовою?
’ ідіот бачить інших як щось незрозуміле, він тому і ідіот, що не здатний сприймати та аналізувати отриману інформацію, рівень інтелекту не дозволяє’
А_мій_самий_самий• 09 декабря 2024
Ответ дляЗахекалася читать
А до чого тут допис свинособачою яку я не розумію і не повинна розуміти???
Захекалася читать• 09 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вище була вам відповідь українською, але мова суті з вами не міняє)))
Мила 26• 11 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Мені колись було цікаво дізнатися, чому у мене в житті не дуже добре по деяким питанням. Склали натальну карту і в мене 3 ретроградні планети (це багато, зазвичай 2 планети ретроградні в період народження), на питання ’Чому у мене в житті такі ситуації’ я відповідь отримала.
3 - це середнє значення, у мене 5, а може бути 6. Ну і має значення, які саме планети ретроградні. Тому що особисті і соціальні - це важче, вищі - це трохи простіше